Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló hüvelyhabot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló hüvelyhabot használtatok már?

Figyelt kérdés

Gyógyszertáron kívűl máshol is lehet kapni? Mennyibe kerül kb? Szex közben mennyire zavaró?

Kiegészítő fogamzásgátlónak szeretném használni.


2016. febr. 13. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Pentasa kúpot használtam, halálosan idegesítő.

Tudom, hogy nem ugyan az, de hasonló.

Egyrészt nagyon síkos lesz minden tőle, és csökken a súrlódás, elvesz az érzésből.

Másrészt pokoli íze van, ő is, te is rossz ízűek lesztek tőle. Az orál után kizárva.

Másrészt csöpög belőled. Sok. Mire a fürdőbe érsz, már a bokádnál tart.

És ezek a kémiai szerek elveszítik a hatásukat, ha lemosod magadról, ott kell hagyni.

Én nyomok fel utána egy tampont, mert borzasztó idegesítő, de persze ez nem a legjobb megoldás.

2016. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen az infót! Akkor valami más megoldást keresünk majd. Pont ezt akartam elkerülni, hogy ne folyjon össze vissza. Egyébként fogamzásgátló tablettát szedek, de most antibiotikumot is szednem kell, mert megbetegedtem és emiatt gondoltam hogy szükségem lesz kiegészítő fogamzásgátlásra.
2016. febr. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!