Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez milyen védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen védekezés?

Figyelt kérdés
Óvszerrel de még mielott elelvezne a pasi abbahagyjuk a vaginallis szexet és kézimunkával vagy orállal folytatni.
2016. febr. 13. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:

h-h milyen??? :D nincsen mindennek neve :D


de biztonságos az tuti :D

2016. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Óvszeres- megszakításos :D
2016. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi

Am nem a neve érdekelt hnem a hatékonyság

2016. febr. 13. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehettek!
2016. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az úgy igen... Ezt nem is értem mire jó vagy mit akarsz ezzel. Van fogamzásgátló annyi féle mint égen a csillag. Ha már gumit használtok nem tudom minek kell megszakítani elég érdekes na mindegy. Ez megint olyan, hogy érni kellene még a nemi életre. Itt látszik, hogy éretlen vagy. Kismillió módja van a védekezésnek, ez amit csináltok maszatolás. Aki ezt élvezi hajrá...
2016. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nem oltást kértem hanem h megmondják h milyen hatékony

Most szted melyik jobb? Felni h beledszakad a sperma vagy amit leírtam? Amugy is odairtam h utana kézimunka vagy órál.

2016. febr. 13. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez csak simán óvszer és megszakítás.

Kedves 5ös, gratulálok a hozzáállásodhoz, főleg ha pasi vagy. Igen, annyi fogamzásgátló van, mint égen a csillag, a drága hölgyek tegyek tönkre vele magukat úgy ahogy akarják, lényegében nektek teljesen mindegy, hogy az egyiktől csak meghízik 30 kilót, a másodiktól hány, a harmadiktól meg agyvérzést kap...csak tele lehessen pumpálni őket. De egy óvszert felhúzni, amiben maximum csak egy kicsivel kevesebbet érzel, de legalább senki nem hal bele és nem lesznek az egészségére hatással, még véletlenül sem. Tisztelet a kivételnek!

2016. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 ös válaszoló!most miért fáj ez neked h van aki így védekezik?? Nem mindenki akarja teletömni magát hormontartalmú gyógyszerekkel.pont h ez felelősség teljes védekezés mert így biztosan nem lesz belőle nem várt terhesség. És így is lehet ugyan úgy élvezni a szexet
2016. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És ez 100%??

Am csak olyan pasival érdemes amelyik tenyleg kihuzza

2016. febr. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!