Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésével...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésével kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés

1honapja tértem vissza a fogamzásgátló szedéséhez.

Most kezdtem meg a 2.levelet. Ma kéne az 5.szemet bevemennem de most nezem hogy bevettem. Vagyis vmelyik 2tabit vettem be. Munkaba emlekszem azt hittem elfelejtettem. Ezek szerint mégsem.

Kérdésem az lenne,hogy : Ez most mit befolyasol? Ugyanugy szedjem tovabb? Es vedve vagyok ugyanugy? Elolvastam a papirjat de semmit nem ir ezzel kapcsolatban. Es tudatlan vagyok. Köszönöm ha valaszol vki. Negativ irományt nem kérek.


2016. febr. 12. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szedd tovább, szerintem védve vagy.. de nem ártana egy dokit megkérdezni
2016. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En jartam igy parszor. Terhes nem lettem.Mivel folyamatos a szedes nincs baj. Egy nappal elobb fogyott el a bogyo-elobb jott meg.Ennyi.
2016. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Védve vagy, de figyelj rendesen, hogy hogy szeded, mert ilyen alapon előfordulhat, hogy azt hiszed hogy bevetted, közben pedig nem és kimarad egy bogyó, ami nagyobb probléma, mintha véletlenül többet vennél be.
2016. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyszer fordult elő ilyen velem (most) miota gyogyszert szedek. Ez is csak a munkam miatt mert nem akkor mentem ki szunetre...

De szedem rendesen. :)

Amugy érezhetem magam most ettől picit rosszul magam? Ugy ertem-bágyadtnak,gyonorfajosnak,emelygősnek...

2016. febr. 14. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!