Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátommal úgy szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal úgy szexelek hogy ki veszi mielőtt elélvez van rá esély hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
A barátom sajnos nagyon nem szereti a gumit. De általában szokott használni, de pár alkalommal már csináltuk úgy ahogy a fentiekben. Olvastam előváladékról is amibe lehet annyi sperma ami elegendő a terhességre, de ez a menstruációs cikluson is múlik nem? Sajnos volt már olyan hogy egy igen fos minőségű gumi elszakadt és hát akkor vettük észre mikor már késő volt és venni kellett utáni tablettát.

#x.x.x.x
2016. febr. 4. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

elvileg lehetsz, mi 3 hónapja így "védekezünk"

De nálunk nem gond, ha összejön a baba.

2016. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én még azért fiatal vagyok az anyaságra.
2016. febr. 4. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg gumi.
2016. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van rá esély hogy teherbe esel!

Gondold végig... Megér neked egy abortuszt?

Ha nem akartok óvszert használni, menj el nőgyógyászhoz fogamzásgátlót iratni. Olcsóbb, mint felnevelni egy gyereket.

2016. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A megszakításos védekezés Pearl indexe 40. Van még kérdés?
2016. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Használjatok hüvelytablettát.
2016. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Lassan 13 éve élek nemi életet.

Sose lettem terhes, ha megszakítással védekeztem.

Én azt mondom, ez a "megszakítással estem teherbe" többnyire inkább a nem vette ki idöben, max a nő úgy tudja, volt megszakítás...

2016. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár elég kicsi az esély rá, de attól még előfordulhat, hogy teherbe eset. A gumi biztosabb módszer. A fogamzásgátló meg a legbiztosabb (hisz a gumi elszakadhat). Személy szerint nem szeretem a fogamzásgátlót, mert nem akarok plusz hormonokat a szervezetembe bevinni, ezért nálam marad a gumi.
2016. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is így védekeztünk, ráadásul a pasim a számban ment el, tehát tuti kivette időben.

Három hónap alatt teherbe estem.

2016. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit olvastál az igaz, de olvasgass még egy kicsit!

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]

És ezt is:

[link]

Ha biztosra akartok menni, akkor használtok pl. egy Pharmatex hüvelytablettát és maradtok a megszakításos módszernél. A kettő együtt elég megbízható.

De nem baj, ha tartotok otthon egy-egy gumit is! (Pláne, ha friss a kapcsolat!)

2016. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!