Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettáról vélemény?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok róla, hogy mennyi mellékhatása van.

De a gumit nem szeretjük, ezért úgy döntöttem, inkább fogamzásgátlót szeretnék.

Tapasztalatok, vélemények?


2016. febr. 3. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Alacsony hormon tartalmú fogamzásgátlóval nincs semmi gond.

Én a taisa-t használom. Tök jó, terhes nem vagyok, a testemet nem bántotta, nem vagyok beteg.

2016. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2016. febr. 3. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Én coranelle-t használok 1,5 éve és nem lehet rá panaszom. Van akinek bejön a fog.gátló van akinek gondot okoz ezt akkor tudod meg ha elkezded használni.

Nálam pozitívum volt hogy elmulasztotta szinte teljesen a görcseimet pedig mindig nagyon szenvedtem.

2016. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem orvosi okokból írtak fel antiandrogén hatású fogamzásgátlót, mert nem volt rendben a hormonháztartásom. (omission daily). még nem volt együttlétem azóta, kb. 2-3 hónapja szedem, szóval a védelemről nem tudok nyilatkozni. viszont a hajam megnőtt, a mellem is elég sokat és a körmöm erősebb. De szerintem ez csak azért, mert egyébként nem voltam rendben, és ez pótolta a hiányokat a szervezetemben
2016. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 18 évesen kezdtem el szedni, alacsony hormontartalmu tablettat, nevezetesen a Reziat. 1,5 evig szedtem, semmi melleékhatása nem volt. Szép bőröm volt, ugyanúgy kívántam a szexet, rövidebb és fájdalom mentes menzesz stb.


1,5 ev után abbahagytam. Nem akartam tovább "mérgezni" a szervezetem, akármilyen kevés hormont tartalmaz, akkor is hormon.


Onnantol 1,5 évem valami borzalom volt. 140 napokra jött meg, a legrövidebb ciklus 80 nap volt. Iszonyatosan kipattogtam, semmivel nem tudtam eltakarni, alapozóval se, mert ilyen "göbös" pattis volt az egész homlokom, halánték, állkapocs....lelkileg nagyon nagyon megviselt.


Jártam nôdokinál, endokrinologusnál a hormonok miatt, semmit nem találtak, azt mondták várjam h kitisztuljak.


Most leszek 22, és mostantra jöttem nagyjaból helyre, az utolsó 3 menzeszem már normális volt...


SOHA többet fogamzásgátló. Azóta feladatomnak érzem, hogy minél több embert lebeszéljek róla.


De ha nem is lebeszelni, legalabb olvass utána, SOK véleményt, mellette és ellene is!


22/L

2016. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!