Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell szedni a Lindynett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szedni a Lindynette 20 tablettát?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a menszesz 1. napján kell az 1.-t bevenni és hogy két hét után véd.
2008. szept. 17. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden fogamzásgátló az első naptól már véd.Első napjától elkezded és ha megjön abbahagyod.Ha elmúlt újra elkezded ennyi.
2008. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert a doki azt mondta ha megjön akkor vegyem be az elsőt de itt néhol eltérőeket olvasok. Kissé össze vagyok zavarodva, ez lesz az első tablettaszedésem. Ja és azt is ő mondta hogy 2 hét után véd.
2008. szept. 17. 22:29
 3/6 anonim válasza:
100%
a menszeszed első napján veszed be az elsőt, szeded addig míg a levél tart vagyis 21 napig, ha elfogyott 7 napig nem szeded az alatt lesz meg mindig a menszesz és a 8.napon újra elkezded szedni megint 21 napig és így tovább. kell neki azért első szedésnél 1 hét míg véd, mivel ez nagyon gyenge hormontartalmú! Mindig figyelj oda h pontosan vedd be, a legjobb ha megszokod h a nap folyamán mikor jó neked és mindig ugyanakkor szeded be. Ha netalán egyet kihagynál, és már 12 óra eltelt ne vedd behanem folytasd a többivel, de azon a héten nem 100%os a védelem utána persze újra jó. rem mindent elmondtam:) én is ezt szedem 2 éve, ha kérdésed van emailt írhatsz nekem:) sok sikert!:)
2008. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Midig a dokinak van igaza!


Ezerszer biztosabb egy olyan embernek hinni, mint egy internetes fórumon összegyűlt bagázsnak, akik bármit írhatnak és valószínűleg 3-an 4 félét fognak.

2008. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beveszed a szádba, víz, és lenyeled. A többit elmondták előttem.
2008. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár világos! :)
2008. szept. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!