Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lindynette 20 tablettát 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lindynette 20 tablettát 3 hónapig szedtem. A tabletta elhagyása után még nyújt némi védelmet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

szia!

én is azt szedek,már több mint egy éve.de nem hinném,hogy utánna még pár hónapig védelmet nyujtana,max 1-2 hétig.de ebben sem vagyok biztos.hátha érkezik valami értelmesebb válasz mint az egyém.csak próbáltam segíteni..:)

2010. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem!
2010. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Ha nem szedsz következő levelet, akkor már az utolsó tabletta utáni 7 napban (ami a gyógyszerszünet lenne, ha folytatnád a szedést) sem véd. Sőt, hogy mondjam még cifrábbat, közvetlenül a tablettaszedés abbahagyása utáni egy-két hónapban UGRÁSSZERŰEN MEGNŐ A TEHERBEESÉS ESÉLYE, mert a hipofízis kikerül a mesterséges gátlás alól, és hirtelen megérnek a petefészekben lévő félig érett peték.
2010. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:27 vagyok

Én 6 évig szedtem ezt a gyógyszert, majd, ahogy abbahagytam, teherbe is estem. Úgyhogy biztos, hogy nem véd. Amúgy is ezek a mai fogamzásgátlók már úgy vannak kifejlesztve, hogy minimális hormontartalommal rendelkeznek, ami rögtön ki is ürül, amint abbahagyod végleg a szedését.

2010. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!