Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 tabletta után elhagyhatom-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 tabletta után elhagyhatom-e a Lindynette 20 fogamzásgátlót, ha mégsem akarom szedni, vagy végig kell szednem ezt a hónapot?

Figyelt kérdés
Ha teherbe esek, lehet-e ettöl a 4 tablettától baja a picinek? Elötte nem szedtem semmit, félreértettük egymást a párommal, s ezért kezdtem el.
2010. júl. 13. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
orvosoddal beszéld meg
2010. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem is doki, de amúgy lehet hogy végig kell szedned, egyik barátnőmet egyszer tökre lecseszte az orvosa, mikor csak úgy egyik napról a másikra abbahagyta, elvileg lehetett vna vmi baja tőle......de doki az egyetlen biztos forrás, főleg ha babáról van szó! :)
2010. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha babát szeretnétek, akkor mindneképpen beszéld ezt meg az orvosoddal...


u.i. azért kiváncsi lennék, hogyan zajlott ez a beszélgetés, amit félreértettetek :) A foci vb döntő alatt kérdeztél rá? akkor a pasik nem beszámíthatók... :D

2010. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A gyermekvállalás az bonyolult dolog. Nem szeretnénk úgy beleugrani, hogy a másikban egy kis ingadozás.... mind a kettönknek akarni kell.

Most házasodtunk össze, direkt nem akartam elkezdeni a fogamzásgátló szedését, mert a párom úgy volt vele, hogy ha jönni akar a baby, akkor jöjjön. Észrevettem, hogy kicsit visszafogja magát, gondoltam, megkérdezem, hogy mi a véleménye hogy tablettát szedjek...

ö azt mondta, hogy ne szedjem, mert sok a hormontartalma és felborulhat a hormonháztartásom. Elmagyaráztam neki, hogy ez egy gyenge szer s ö azt mondta okés.

4 napja kezdtem el szedni. Azt hittem ezt akarja. Ma meg kinyögte végre, hogy nem is igy gondolta, hanem szerinte hülyeség az egész fogamzásgátlás. Meddig várjunk még a gyerekre?Ha gyógyszert szedek, annak 3 hónap minimum a kiürülési ideje a szervezetböl, és az sok. Ez a sztory.

2010. júl. 13. 21:42
 5/5 A kérdező kommentje:

Megjött a válasz:

Ne hagyja most abba kedves Zsuzsi, mert beleszaladhat egy vérzészavarba. Kezdjen el már holnap Elevitet szedni, és minimum a következő hónapot hagyja ki. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

2010. júl. 13. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!