Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta hol lehet felíratni budapesten?

Figyelt kérdés
A klinikákon fellehet íratni 72 órás tabletát? vagy csepelhez közel hol? köszi előre is a válaszokat :)
2016. jan. 28. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
a nőgyógyászodhoz elmész, vagy az sztk-ba ahol a nődokid rendel és aki éppen van, annál feliratod
2016. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző jól mondta a nődokidhoz kell menned. Feltételezem jól beléd élveztek,kis 17 éves lehetsz. Védekzésről nem hallották? Meggondolatlanul kefélsz te is és a hozzád hasonlók. Az a 72-es atombomba meg ki fog ütni rendesen.
2016. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon gyökér, kiszakadt az óvszer....
2016. jan. 28. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Nem vagyok gyökér (a fene sem tudta,hogy gumival csináltátok és balul sült el a dolog.


2. Ha tényleg kiszakadt akkor azt minél hamarabb be kell venni,lehetőleg még az első napon. Minél hamarabb annál hatásosabb.


3. Intézzétek minél hamarabb ne engem gyökerezz.


4. Ha rám hallgatsz akkorr nuvaring vagy tabletta. Biztonságosabb...


5. Egy élmény volt veled találkozni itt a gyik-én...

2016. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de te támadtál le minek először, csak azért írtam úgy. Persze már intéztük, de csak holnap délután tudja beszedni de azért köszi.
2016. jan. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!