Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál szülés előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál szülés előtt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, még nem szültem. Jelenleg fogamzásgátló tablettát szedek, de szeretném abbahagyni, mert sok rosszat olvastam róla, nem szeretném a szervezetem tovább mérgezni. Emellett visszér kialakulását is észrevettem a lábamon, ami nagy valószínűséggel a gyógyszernek köszönhetek. Szeretnék átváltani egy biztonságos hormonmentes módszerre.


Tapasztalatokat szeretnék hormonmentes spirállal kapcsolatban. Manapság valóban felrakják még nem szült nőknek is? Tényleg nyújt olyan biztonságot mint a fogamzásgátló tabletta?


Én leginkább az erős menstruációtól tartok egy kicsit. Ezzel kapcsolatban mit tapasztaltatok, mennyivel lett bővebb a menstruációtok?



2016. jan. 28. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!