Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik az az óvszer, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az az óvszer, ami kibontva nem átlátszó, hanem ilyen narancsos színű?

Figyelt kérdés

Egyszer vettem valahol egy Durex extra safe óvszert, és kibontva nem a megszokott átlátszó szerű anyagból volt, hanem a guminak ilyen narancssárgás színe volt. Nem ízesített volt, hanem sima hagyományos óvszer. De amikor vettem legközelebb is, akkor már nem ilyen színű/anyagú volt. Azt hiszem a dobozás valami csiga/kagyló szerű dolog volt.

Lehet hogy nem is Durex volt, hanem valami replika? Talán kínai fazon áruulta 600Ft körül.

A lényeg, hogy bármennyire is kínai/nem kínai volt, nagyon jónak bizonyult és olyat szeretnék venni legközelebb is, de sehol sem találom.

Ha jól emlékszem síkosításmentes is volt, vagy legalábbis nagyon kevés anyag volt rajta, és narancssárgás, borostyán színe volt magának a guminak. Ha valaki tudna nekem ebben segíteni, nagyon hálás lennék :).



#gumi #szex #Durex #òvszer #narancsságra #síkosításmentes
2016. jan. 26. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy masculan volt? már rég volt hogy gumit használtunk de mi azt használtuk és egyszer meg is lepődtünk hogy színes volt.
2016. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meglehet. Majd kicsit utánajárok, de én arra gondolok, hogy durexes jelmezbe bújtatva adtak el valami olcsóbb fajtát, azért volt csak 5-600 Ft. Számlát sem kaptam :). De ennek ellenére nagyon jónak bizonyult, mert kicsit ingerelnek ezek a síkosító anyagok, és azon szinte nem is volt.
2016. jan. 26. 15:20
 3/4 anonim válasza:
A Billy Boy óvszer szines (Fun Selection). Van fekete, zöld, piros, narancssárga, és átlátszó is van, különböző izekben. Igaz, hogy nem kinai, hanem német, én nagyon meg vagyok elégedve vele. Szerintem jobb mint a Durex, és olcsóbb. Internetről lehet rendelni.Én onnan szoktam. Remélem segithettem
2016. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha kagyló/ csiga volt rajt akkor durex :)
2016. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!