Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan bízhatnék meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék meg az óvszer biztonságában?

Figyelt kérdés
3 évig szedtem tablettát, de most min. 6 hónapig nem szedhetem egyezségügyi problémák miatt. Előtte óvszert használtam a volt párommal, de valahogy sosem bíztam meg a biztonságában. Mindig attól féltem, hogy terhes leszek és, ha késve jött meg, ezt sikeresen be is beszéltem magamnak. Valaki tud mondani 1-2 hasznos tanácsot? :(
2016. jan. 21. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félned! Az óvszer, ha rendesen használjátok, nem szakad ki, stb, akkor teljesen biztonságos. Legalábbis a teherbeesés szempontjából. Más kérdés, hogy milyen érzés.
2016. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán az is lehet egy módszer, hogy gumiban nyomja a srác, de nem benned (és gumiban) élvez el. Ezer módja van annak. S ezzel azért lehet csökkenteni - de nem megszüntetni - a teherbeesés kockázatát.

Beszélgessünk az egyéb módokról?

2016. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ennyi erővel ne vezess, mert az sem biztonságos.
2016. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ovszer sokkal biztonsagosabb mint a fogamzasgatlok :)
2016. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyha nem szakad el nem lehetsz terhes. Ha elszakad azt észreveszed. => Ellenőrizd!
2016. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is az a véleményem, ha valaki ennyire mániákusan retteg a teherbeeséstől, akkor nem kéne szexelni. El tudod magad engedni, van orgazmusod?

Azt mondják, hogy rossz az óvszer statisztikája, de igazából azért, mert általában óvszer nélkül kezdik, aztán úgy is fejezik be. Már az elejétől fel kell húzni.

Csak gyógyszertárban, pult alól vegyél, és nézd meg a szavatosságát, ne tartsd olyan helyen,ahol súrlódás érheti, pl.farmerzseb. Mindig a megfelelő méretűt használd, ha már az elején látszik, hogy kicsi a fiúnak, akkor el se kezdjétek.

Ha ezeket betartod, nem lehet baj. Ha meg kiszakad, akkor elmész egy esemény utáni tablettáért a kórházba. De annak ezek után nagyon kicsi az esélye.

2016. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!