Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak nálam van ilyen hüvelygyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálam van ilyen hüvelygyűrűnél? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hete kezdtem el használni a hüvelygyűrűt a ciklusom első napján. Egy hétig semmi gond nem volt. Azonban 3 napja erősen viszket, fáj, folyásom is van. Be van dagadva az egész hüvelyem. A szex az ugye tabu, mivel az ujjamat sem tudom feldugni annyira fáj. Most kivettem egy kicsit, megmostam a gyűrűt és sokkal jobban érzem magam.

Mit csináljak? Rakjam vissza? Vagy ez teljesen normális az első hetekben és el fog múlni?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. jan. 19. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogyha nem raktam elég mélyre, akkor nagyon erős fájdalom jelentkezett. Olyan is volt hogy lecsúszott és nem vettem észre, mert olyan hüvelyi fájdalmat okozott, hogy nem éreztem benne a gyűrűt. De amint kivettem a gyűrűt, szinte azonnal elmúlt a fájdalom. Én abbahagytam ezek miatt. Nekem is erős folyást okozott, de azt mondta az orvosom, ez normális. Lehet neked is azért fáj, mert rosszul raktad fel. Mindegy is, én is azt javaslom, hogy hagyd. Viszont ha tényleg viszket is, akkor lehet egy fertőzés is közrejátszik akár ettől függetlenül.
2016. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Na szóval. A 12. napra megjött a menstruációm. Tegnap el is mentem az sztk-s orvoshoz (egyébként magánrendelésre járok), aki adott egy fogamzásgátló tablettát ingyen, ami jövő hónapban lejár, azzal az indokkal, hogy szedjem be ez majd helyreállítja a menstruációs zavaromat. Meg se nézte a vérképemet, hogy megfelelő ez a gyógyszer, hanem csak úgy odaadta. Köszöntem inkább nem szedem be.

Szerintetek vissza fog állni a rendes menstruációm? Ha igen mennyi idő után? Nem használtam előtte semmilyen hormontartalmú fogamzásgátlót, ezt is nagyon megbántam.

Ha nem áll be akkor mindenféleképpen a tabletta a megoldás?

2016. jan. 23. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!