Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mit jelent, lehet valami baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Na szóval,fogamzásgátlót szedek már majdnem egy éve. Mindig kedden kell megjöjjön, ilyen a mai kedd, ma kell megjöjjön. Van is valami,azonban barnás kicsit inkább. Tudni kell, hogy este szoktam bevenni 8kor a gyógyszert. Viszont múlt héten szombaton este bevettem egyet, és vasárnap délben is, mert azt hittem elfelejtettem előző este. Utána nem a napok szerint szedtem a gyógyszert. Lehet ez attól?

2016. jan. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, befolyásolhatja a hormonokat :)
2016. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem olyan 8-9 hónap tabletta után elcsúszott, és egyre kevesebb lett.

Szóval simán.

2016. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez abszolút előfordulhat a tabletták miatt. Az ilyen tabletták elég sok hormon anyagot tartalmaznak, amit ha rosszul szedsz be, akkor problémákat okozhat a hormonháztartásodban. Majd ismét beáll normálisra és minden megy tovább.
2016. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát bevettél egyet szombat este 8 körül, és utána vasárnap délben bevettél még egyet? Ez rendben van. Amit nem értek, hogy ezután miért nem a napok szerint szedted a gyógyszert? Megvolt a szombati, megvolt a vasárnapi, minden oké volt, te meg belekevertél. Nem baj, ha egyszer megesik, hogy este nyolc helyett mondjuk délután kettőkor veszed be. De persze nem szabad ilyen rendszertelenül szedni, de egy alkalommal semmi baj nincs. Ugyanúgy védett is maradtál volna.
2016. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert azt hittem vasárnap hogy elfelejtettem beszedni a szombatit, és egy szombatit vettem be. Tudni kell ugyanis, hogy mindig szombaton szedem be az utolsó tablettát és azt az utolsót szedtem be. Utána vasárnap is egy szombatit vettem be. Amúgy semmi baj nincs már, most már normális. :)
2016. jan. 14. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!