Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az h amióta elkezdte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h amióta elkezdtem szedni a tabit elkaptam már kétszer fertőzést, most váltottam sambára erre most gombás fertőzést kaptam el:S. Tabi elött nem volt sose semmi bajom. Miért van ez? Vagy idővel elmulik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tájékoztató. A gyógyszerszedés miatt sokkal hajlamosabb az ember elkapni ilyeneket! Lehet nem ez a védekezés való neked!
2010. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
... nem lehet, hogy a partnerednek van valami nyavajája, amit eddig a gumi miatt nem kaptál el?
2010. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy a pasidnak van valamilyen fertőzése?

Ha igen akkor azt gumin keresztül nem kaphattad el,így most mivel nem használtok ezért lehet ha tőle kaptál el valamit

2010. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátlók valóban lecsökkentik a hüvely ellenálló-képességét, sajnos ez mellékhatás, ami valakin kijön, mást nem bánt. Úgy látszik, te hajlamos vagy rá. Én is az voltam. :(

Ha ennél a tablettánál is vissza-visszatér majd a fertőzés, akkor válts egy harmadikra (nekem a Lindinette 20 bevált, bár az már 4-5 éve volt, nem tudom, gyártják-e még), de ha az sem jön össze, akkor sajna marad az óvszer. :(

2010. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20.16 vagyok. Ha a fiúd hűséges, akkor a tablettától lehet, vagy esetleg ha koleszos vagy, akkor a közös wc-n is elkaphatsz fincsi kis fertőzéseket.

Ha viszont a barátodnak van másik partnere is (vagy neked), akkor valóban lehet ilyen ping-pongozás, hogy kikezeled magad, aztán visszakapod, de reméljük, nem ez a helyzet. :)

2010. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 3évig lindy20-at szedtem, minden hónapban bajom volt, elmentem egy másik dokihoz, az felírta a SAMBÁT, oké ezzel nem volt fertőzés, viszont maradt az elviselhetetlen hüvelyszárazság és libidocsökkenés. én abbahagytam ,egy netes doki is írta h inkább ne erőltessem. most maradt a nyakamon 1 levél Samba, nem kell?
2010. márc. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A pasim hűséges nem fekszik le mással és én sem. Most ő is kapott vmi tabit és neki is be kellet szednie mint nekem de nekem van még mellé hüvelytabi is.:S Ha meg később is bajom lesz lehet megpróbálom azt a harmadikat. A maradék samba amit az utolso felajánlott köszi de nem kell:) És köszi a válaszokat!
2010. márc. 27. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félre töcskölnie, hogy legyen valami nyavalyája.
2010. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!