Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hátrányaim lesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányaim lesznek abból, ha egy évben 6 Escapelle tablettát kellett bevennem?

Figyelt kérdés

Babatervezéskor például lehet gond ebből?

Félreértés ne essék: nem vagyunk felelőtlen szexelők, nem ezt használjuk fogamzásgátlásnak, hanem hihetetlenül szerencsétlenek...


2016. jan. 10. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Haaat. Sztem semmikepp sem jo. Nagyon nem jo hatassal van a szervezetre.
2016. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
59%

Azt azért meghallgatnám...

Szakadt a gumi? Vagy nem is gumi?

2016. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Amúgy ha nem is a babatervezésnél,de most tuti nem tett jót,egy is nagy hormon löket. Nem véletlenül lehet csak félévente.
2016. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy nem jó óvszert használtok, vagy ti rontottatok el valamit a használatával. Évi 6 ugyanis rengeteg, azt nem lehet a szerencsétlenség számlájára írni. Az esemény után tablettáról egyébként tudni kell, hogy "lóhormon", és bizony káros az egészségre. Tehát ebből lehet később probléma, de ezt megjósolni nem tudjuk. Kérdezz róla nőgyógyászt.
2016. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, egyszer lehetne évente. Vagy legalábbis nem ilyen sokszor, mert iszonyat nagy hormontartalma van és a ciklusba is bezavar. E mellett fogalmam sincs még milyen hatásai lehetnek. De ha ennyire "szerencsétlenek" vagytok, hogy Téged idézzelek, akkor talán jobb lenne áttérni a fogamzásgátló tablettára, mert azt folyamatosan szedni még mindig jobb, mint évente akár egy esemény utánit is bekapni. Mert gondolom óvszerrel védekeztek. De sztem kérd ki a nőgyógyászod tanácsát, hogy ennyi eseményutáni után mennyi idővel ajánlatos egyáltalán fogamzásgátlót felíratni, ha egyáltalán szedhetsz ennyi hormon után. De sztem ezt is Tőle kellene megkérdezned és esetleg vmi komolyabb kivizsgálást, hormonvizsgálatot kérned.
2016. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül balf..szok inkább...
2016. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pardon, de.. Ki írt fel neked egy évben 6 azaz HAT darab esemény utáni tablettát? Melyik barbár 'orvos' volt az? Jól jegyezd meg a nevét, hogy aztán legyen majd kit szidni mikor kapod a papírt, hogy meddő vagy.
2016. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet gond, akár egy ciszta, vagy hosszú távon meddőség...ez elég súlyos, ha ennyire bénáztok, akkor inkább a fogamzásgátlóval terheld a tested...nem értem ha ilyen sűrűn történik a baleset, eddig miért nem jutott eszedbe. Már egy 72 órás is nagyon megterheli a szervezetet, pláne ennyi....
2016. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!