Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon segíthet az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon segíthet az esemény utáni tabletta? (Escapelle)

Figyelt kérdés
Barátommal szexeltünk,de kiszakadt a gumi (Masculan).Mindig oda figyelünk a védekezésre hiszen,még nem szeretnénk gyereket. De sajnos kiszakadt a gumi,és belém élvezet,ráadásul ovuláltam. Rá egy 45 percre ki is váltottuk nekem a gyógyszert (Escapelle). Valakinek van valami tapasztalata ezzel a gyógyszerrel? Illetve nekem nem voltak mellékhatások,de nem hánytam ki meg ilyesmi,szóval valószínűleg normálisan felszívódhatott a szervezetemben. Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 7. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon hamar bevetted. Tuti segít. Az egyik hatása, hogy a beágyazódást gátolja, tehát ha meg is termékenyült a petesejted, akkor is van esély.

Amúgy nem tudom mi van a masculannal, nekünk is az szakadt ki amikor egyszer rákényszerültem az escapellere.

2016. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Nem tudom,mi nagyon sokáig használtuk ezt,és sose voltunk felelőtlenek védekezés terén,de most sajnos kiszakadt mégis,pedig nem csináltuk durván,vagy hasonló. De Masculant többször nem hiszem,hogy veszünk,túl sok embertől hallom vissza,hogy elszakad.
2016. jan. 7. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A pearl index-e 1 alatti. Szóval kevesebb mint 1% az esély a terhességre.
2016. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
1-2 órán belül bevéve is sokszor nem hatásos.
2016. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 hét elteltével negatív lett a teszt. :)
2016. jan. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!