Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szedek, elmehet bennem a barátom?

Figyelt kérdés

Ha elmegy bennem, de gondolom a sperma kifolyik... tartsak kéznél zsepit? Ti hogy oldjátok meg?

Van aki használ gumit vagy más módszert tabletta mellett?


Bocsi a hülye kérdésekért de ilyen téren tapasztalatlan vagyok, eddig mindig óvszerrel védekeztünk.


2016. jan. 7. 20:31
 1/5 Linó03 ***** válasza:
75%
Ha szeded annyi ideje, ami rá van írva (pl. 2 hónap az első aktus előtt) akkor persze, hogy elmehet benned. Ha meg használnátok mellé gumit, feleslegesen szednéd a tablettát. Önmagában megállja a helyét.
2016. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez most komoly? Ha nem mehetne el benned akkor minek lenne a tabletta?
2016. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt olvassátok el a betegtájékoztatót.

Meg ezeket a cikkeket:


[link]

2016. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miota szeded?Ha eltelt egy honap ,nekem ennyit javasolt a dokim anno,de a betegtajekoztatoban benne van elvben mennyi pontosan annal a gyogyszernel (kb. egy het ). De en most is vededeznek az elso hobapban gumival melette.Biztos am biztos alapon. Utanna persze beledelvezhet. Es igen ki fog folyni,vigyel zsepit. Ha van lehetoseged aktus utan zuhanyozz meg.Gumit csak kiegeszitovexekezes gyanant hasznaltam,antibiotikum melett, hasmeses,hanyas eseten. Ennyi!
2016. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!