Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 12-13napja késik a menzeszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-13napja késik a menzeszem, a párommal gumival védekeztünk mindig és nem szakadt ki, mert megnéztük minden egyes alkalom után. Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Vegyek tesztet? Vagy talán vmi cisztám van, esetleg az idegességtől? Fogalmam sincs mi lehet a baj, félek, h. Terhes vagyok. Még egy terhességi tesztet is félek megcsinálni, pedig muszáj lesz.
2008. szept. 16. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyél. kb. ezer forint.

12-13 nap késés már jelent valamit. nem biztos, hogy terhességet, de valamit biztosan. nőgyógyász is hasznos lenne.

2008. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél mindenképpen, az már nem kis késés. Persze, ha sokat idegeskedsz rajta, előfordulhat h azért késik. :-)
2008. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet és negatív lett.
2008. szept. 17. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban gondosan védekeztetek, akkor nem lehetsz terhes! Nekem van, h. 2-3 hetet is késik & van, h. vkinél kimarad, akár több hónapig is! Ennek számos oka lehet: stressz, új élethelyzet v. vmilyen betegség, de vkinél ez norm. dolog! Ha továbbra sem jön meg, menj el nőgyógyászatra, ott ki fog derülni minden!
2008. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!