Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem akarom tovább szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarom tovább szedni a fog. Gátló, abbahagyhatom a teljes levél beszedését követően?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt nem értem, ennyire fogaz némelyik csaj, hogy fog gátlót kell szednie?
2016. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze abbahagyhatod.

Es szamits ra utanna kicsit rendszertelen lehet a ciklusod. Van akinel bezavarodik az abbahagyast kovetoen.Fel evees idoszakot mondanak ,hogy az alatt helyreall. De van akinel semmi gondot nem okoz. Pl nalam total pontos volt utanna is .szervezetfuggo.

2016. jan. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bizony,abbahagyhatod :) lejár a levél és annyi, hogy a 8.napon nem kezdesz új levelet.
2016. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan! A lényeg, hogy a megkezdett leveled szedd végig, aztán a 8. napon már ne kezdd meg az újat! :)
2016. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Sajnos nekem előtte is rendszertelen volt, szóval nem lepődnék meg, még ígyis ahogy szedtem, túl sok olyan mellékhatás jelentkezett, amitől nem éreztem jól magam.

2016. jan. 7. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!