Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok. Fogamzásgátló tablettát nem szedhetek, spirál kilőve, hüvelykúpokra allergiás vagyok, és most már a gumi használatánál is allergiás tüneteim lesznek amik nagyon kellemetlenek és nehezen múlnak. A megszakitásos védekezéstől nagyon félek. Most mit csináljak???? Hogyan védekezzek??? A nőgyógyászhoz van időpontom de addig is...van itt sorstársam????
2016. jan. 2. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Akarsz még gyereket?
2016. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
43 évesen már azt mondom illik tudni, akarsz-e még gyereket. A többit te is tudod.
2016. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket...de műtétet sem nagyon. Hidd el én is tudom hogy van sterilizációs műtét. De gondoltam hátha van vmi speci óvszer amire tuti nem lennek allergiás mert nyilvan nem próbaltam meg vegig az összeset.
2016. jan. 2. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig a sterilizáció egyáltalán nem veszélyes. Csak drága.


Nincs olyan óvszer vagy egyéb amit keresel. Ezek mind ugyanabból az anyagból készülnek.

2016. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Van latexmentes gumi.
2016. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha mindenre allergiás vagy, nem lehet esetleg TB-alapon elvégeztetni a műtétet?
2016. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hú ez jó ötlet ez eszembe se jutott, ha bizonyítani tudom orvosilag hogy mindenre az vagyok...ezt meg fogom kérdezni a dokitól. Köszönöm.Mert egyébként nagyon sokba kerül...akár 50 ezer is lehet, nekem arra sajnos nincs pénzem.:(((((
2016. jan. 2. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Van hipoallergén óvszer is.

És amúgy biztos, hogy allergiád van?

Lehet ám más is.

És gondolom nem több hét, mire orvoshoz kerülsz, addig meg nem lehet kibírni szex nélkül, vagy más módon kielégülni?

2016. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy ki lehet bírni. Nem erről van szó.
2016. jan. 2. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer:

[link]


Kétszer:

[link]


Kérd meg a háziorvosodat, hogy ugyan írjon már ki műtétre. Mondjuk előbbi cikkben azt olvastam, hogy kórháztól függően 15-20 ezer forintba kerül egy ilyen beavatkozás. Az mondjuk nem pénz, ha belegondolsz, hogy egy csomag (3 db) jó minőségű, antiallergén óvszer, akár 1500-2000 forint is lehet.

2016. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!