Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy csinaljam hogy ne lankadj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinaljam hogy ne lankadjon le ovszer felhuzasakor?

Figyelt kérdés
teljesen merev allapotba szoktam elmenni ovszerert de mire kibontom stb felmerev lesz csak amire nemtudom felhuzni es utana leblokkolok es mar nem is all fel ujra rendesen.Ez normalis? Mit tegyek?Elozo baratnomnel is elofordult de altalaban ha fenntvolt az ovszer a full merev peniszen akkor mar nem lankad le csak a felhuzasnal vannak problemaim:/

#dmdmdmds
2015. dec. 26. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnek nem derogál, akkor kérd meg, hogy amíg felteszed, nyalogassa a herédet, attól tuti feláll.
2015. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha puha a farkad nyomd be egy legresbe.
2015. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátomnak is lelankadt az óvszertől de én úgy oldottam meg hogy előjátékkal. Elkezdtem nyalogatni, szopni közbe kibontottam de nem hagytam abba aztán gyorsan felhelyeztem és mivel általába már olyan nedves vagyok, hogy csak na ilyenkor gyors ráülök aztán mehet a dolog:)) onnantól kezdve nem lankad le. Bár ezt múlt időbe kellett volna írnom mer már gyógyszerezek.

Szóval a barátnődnek kéne ebbe segítenie

2015. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jaa múlt időbe írtam bocsi, most keltem:D remélem azér segítettem
2015. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátnődet, hogy húzza fel neked ő.
2015. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyalogassa a heréim, attól feláll? Ez komoly? Nem próbáltam, de ki lesz próbálva akkor.
2015. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
es ha belelankad akkor utana mi az oka hogy nemtudom teljesen felallitani?
2015. dec. 26. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt még óvszereztünk, az az oka, hogy, ha 1x lelankadt... rástresszelsz és emiatt nem fog menni. Nálunk is ez volt... addig még nem váltottunk tablettára. 1x egy hónapig ment ez... annyira szarul éreztem magam. Persze Ő nyugtatott. Szóval pszichés az egész.. én már azt hittem, hogy valami baj van a műszerrel.

Amit az előzőek írtak le fogadd meg! Barátnőd segítsen!

2015. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, szóval ha 1x lelankadt mikor felrakod a következőnél is aggódni fogsz... és elkezdődik a végtelennek tűnő körmozgás. Nálunk ami segített hosszú előjáték és lehet hülyén hangzik de mécsesek, semmi lámpa. Meg nálunk mindig megy zene. De a mécses segített, mert megnyugtatott engem igazából.

Bocs reggel van, remélem segítettem! :)

2015. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez pszichés alapon működik. Azért a munkahelyi stressz is átmehet estére az agyban.
2015. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!