Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem írta fel az eseményu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írta fel az eseményutánit? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Kérlek ne oltsatok szét, de 15 vagyok, szeretkeztünk tegnap este a barátommal és védekeztünk, de elszakadt az óvszer és későn vette észre, sajnos akkor már elélvezett.

Reggel az első dolgom volt hogy elmentem nőgyógyászhoz aki nem írta fel, azzal gyanusított meg hogy védekezés nélkül szexeltünk és hogy előtte kell gondolkozni nem ide kell jönni gyógyszerért. Hiába mondtam neki hogy védekeztünk csak elszakadt... nem hitte el.

Arra gondoltam hogy holnap elmegyek hátha más orvos lesz, erre van esély vagy mindig ugyan az van? Nincs jó kapcsolatom anyáékkal de ha kell elmondom és hátha ők tudnak intézkedni. De mi már az hogy nem írja fel?


2015. dec. 21. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
16 alatt ugytudom ki se adják, szóval marad muter ereje, vagy egy gyerek, rajtad áll csillagom😛
2015. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el, mert ez nem játék. Ha már a szüleiddel nem tudsz, nincs esetleg olyan felnőtt ismerősöd, akiben megbízol és el tudna kísérni az orvoshoz?
2015. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez nekem kamunak tűnik:

"azzal gyanusított meg hogy védekezés nélkül szexeltünk és hogy előtte kell gondolkozni nem ide kell jönni gyógyszerért."

Ilyet nem mondhat egy orvos....tök mindegy, hogy védekeztetek-e vagy nem....az orvosnak kötelessége felírni.....

2015. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
14 év a beleegyezési korhatár. Egy 15 éves miért ne intézhetne ilyen dolgokat? Nem ellentmondásos ez egy kicsit !?
2015. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem hót amatőr húzza fel a gumit körömmel, meg rángatva, akkor az ki nem szakad. Balfékeknél szakad ki a gumi.
2015. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképpen szólj a szüleidnek...csak ők tudják ezt helyrehozni!!!
2015. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Csak simán meg akart alázni az a kretén. Keress egy másik orvost. Esetleg Tegyél panaszt. Psid szóljon az ő szüleinek.


Holnap ezt mindenképp intézd el.


És szerintem Tegyél panaszt a dokira.

2015. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A doki egy ökör. DE! De 16 éves kor alatt tényleg nem lehet kiadni. Nekem egyszer volt rá szükség (véletlenül fordítva próbálta felhúzni, aztán inkább biztosra mentem), és személyit kértek a gyógyszertárban.
2015. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz, mindenképp írasd fel.
2015. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is csak a szülőt tudom javasolni, ahogy korábban már többen.


Azoknak, akik meg szidják az orvost: egy orvosnak elsősorban az egészség megóvása a kötelessége, nem gyógyszerek felírása. Azt egy automata is képes lenne kiadni, miután bedobtad a pénzt. A felvilágosítás, sőt a kioktatás is teljesen helyén való az esetek többségében, hiszen manapság rengeteg tini felelőtlenül és ész nélkül szexel. Tény, hogy aki védekezett, és becsúszott valami, annál igazságtalan, de szerintem az orvos mellett szóljon, hogy inkább feleslegesen szidja meg, aki védekezett (megjegyzem, ha sikerült kiszakítani a gumit, akkor nem épp hibátlanul, de akkor pont ennek mikéntjét is el kellett volna inkább mondani), minthogy még megsimogassa a buksiját annak is, aki csak kamuzik, mert úgyis ott az eseményutáni. Az nem fogamzásgátló, nem lehet rendszeresen, minden alkalom után beszedni, nem lehet kötelessége egy orvosnak bármikor felírni, ha jön a "vevő". Van számos más módja a védekezésnek, tessék azokkal élni (ez nem a kérdezőnek szól, de ő nézzen utána, hogy kell helyesen használni az adott módszert, figyeljen jobban).

2015. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!