Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a 3. héten, az orvosomat nem érem el, de nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem bevenni a 3.héten a tabit (életemben először) és mivel már csak 2 nap maradt volna a levélből,abbahagytam.Most kihagyok 7 napot ,hogy megjöjjön de nem tudom,hogy mikor kezdjem el szedni az új levelet mert eddig hétfőn kezdtem mindig de ez a dolog 18.án (pénteken) történt és a 7 nap kövi hét péntek lenne..nem tudom most hol kezdjem vagy mikor és nem érem el az orvosomat mert elutazott,segítsetek!
2015. dec. 21. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy mit írunk, hisz nem tudsz olvasni.

Ha tudnál, nem kérdeznéd, mert rég megtaláltad volna a választ a betegtájékoztatóban, hisz feketén-fehéren leírják a teendőket.

2015. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem írták le világosan nyilván ezért kérdeztem meg
2015. dec. 21. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:

De, leírják VILÁGOSAN.

2 lehetőség van ilyenkor, az egyiket elvetetted, amikor abbahagytad.

Amit te választottál: a kihagyott napokat is beleszámítva tartson legfeljebb 7 napos szünetet.

=

Azaz NEM 7 napot, hanem legfeljebb 7 napot.

2015. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a masik azt irta ugyan azon a napon kezdjem mint maskor
2015. dec. 21. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen másik?

Áruld már el legalább a gyógyszer nevét!

2015. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

volina

elolvastam a tajekoztatot es azt irja legf. 7napot tartsak a neten irtak hogy ugyanazon a napon kell kezdeni mint maskor

es a levelre hetfoi kezdes van irva..es az tobb mint 7nap

de akkor nem baj ha penteken kezdem el szedni azt amit hetfon kene? ezt nem ertem csak

2015. dec. 21. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó, mamám. A hétfő-kedd-szerda... jelölések a levélen pusztán arra szolgálnak, hogy segítsék a helyes szedést. Ha annak idején a menstruációd nem hétfőn jött volna meg, hanem kedden, akkor most minden levelet kedden kellene elkezdened.


De egyébként nem tudom, hogy mi a rákot olvastál a neten, de a gyógyszer neten lévő tájékoztatójában ugyanaz van, mint a papíron, amit a gyógyszerhez mellékeltek!

Legfeljebb 7 nap ÉS ha te ugyanazon a napon akarod mindig kezdeni, mint eddig, akkor nyilván kevesebbet hagysz, mint 7. Mert a legfeljebb eleve ezt jelenti! 7 nap, vagy kevesebb!

Magyarán MA kellene bevenned az első tablettát akkor is ha még nem jött meg vagy nem múlt el (amennyiben úgy akarod szedni, mint eddig).

2015. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oke koszonom!:)

akkor elkezdem ma de meg nem jott meg szoval akkor csak a kovi level utan fog nem?

2015. dec. 21. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!