Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van egy pasim, akivel szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasim, akivel szeretnék lefeküdi, de még szűz vagyok! Mit tegyek? Fogamzásgátlót hüvelyvizsgálat nélkül is tudok feliratni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
igen
2010. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
fogamzásgátlót kb. vizsgálat nélkül is fel tudsz iratni.
2010. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
vizsgálat nélkül csak valami kontár írja fel. Komoly bajod is lehet belőle, ha nem vizsgál ki előtte.
2010. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok.hüvelyvizsgálat nélkül felírja,de más vizsgálat kell, így értettem.
2010. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felírja, van olyan rossz orvos, csak aztán ne csodálkozz ha bálnává hízol, rosszul leszel, meghalsz trombózis miatt stb mert nem vizsgált meg és nem tudta melyik a legmegfelelőbb neked. Ha nagykislány vagy és szexelni akarsz akkor ehhez is legyél nagy! Ha esetleg nőgyógyászati betegséged lenne akkor mit csinálnál? Relytegetnéd otthon örökké mert nem mersz elmenni? Vagy mi lesz ha gyereket akarsz? Vagy addigra megbátorodsz?
2010. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rainmaker ***** válasza:
86%
Használjatok gumit, ha nem akarsz nőgyógyászati vizsgálatot. Miért nem akarsz hüvelyvizsgálatot?
2010. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen arról van szó , csak érdekelt h felirják-e vizsgálat nélkül ! mindenféleképp kivizsgáltatom magam ! 17 éves létemre minden más problémám van ! és sztetek az gond h ennyi idősen én gyereket akarok , de az 1 évvel idősebb pasim viszont nem ?
2010. márc. 23. 19:20
 8/15 A kérdező kommentje:
És mit tegyek akkor ha még nem mentem el dokizhoz , de leakarok feküdni a sráccal , de viszont a srác nem szeret óvszert használni ?!
2010. márc. 23. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vérvizsgálat és anamnézis után felírják, nem szükséges hüvelyvizsgálat, de ne sokkal utána menj vissza az orvoshoz az éves rákszűrésre.


A gyerekvállalás pedig hát, mondjuk normális. Anyai ösztönök minden nőben vannak már akkor amikor a barbidat fésülöd :) Akarni még ne akard azonban, hidd el megéri várni :) A barátodon meg ne csodálkozz, én sem akarnám 18 évesen. Szóval várj még, addig is nézd a babás fórumokat, öltöztess babát, ha van a családodban. Engem keresztlányom leszívott idegileg és fizikailag, 10 ruhát adtam rá egymás után, mert egyik sem tetszett neki, nem ízlett a reggeli és megcsípte a szúnyog ezért halálos beteg:D Szóval hidd el, az anyai ösztönöket ebben a korban a havi egyszeri babával való találkozás bőven fedezi :D

2010. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ez más téma, akkor hagyd a fenébe azt a srácot! Első alkalomra bírja ki az óvszert, tiszteljen meg ennyivel! Utána lehet váltani. Istenit :S
2010. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!