Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex Feel Thin vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex Feel Thin vélemények?

Figyelt kérdés
Nektek mik a tapasztalataitok,mennyire volt természetes érzés?Vagy Feel Ulrta Thin kéne esetleg RealFeel?Melyik legmegbízhatóbb és legkényelmesebb?

2015. dec. 14. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó fajta a Feel Thin. Bár szerintem a vékonyított óvszerek között aligha van eltérés, csak a hétköznapi embernek próbálják beadni, hogy vedd meg a Real Feel-t, mert természetes érzés nyújt, és még drágább is.
2015. dec. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:D Te nem éreztél külömbséget?
2015. dec. 14. 01:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már egyszer írtam valahová, de akkor még egyszer: ha igazán természetes érzést szeretnél, akkor a Lifestyles Skyn-t ajánlom. Igaz kicsit borsos az ára, cserébe tényleg olyan, mintha semmit nem viselnél.
2015. dec. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aha,LifeStyles-t soha nem használtunk,de lehet ki kéne próbálni.Köszi:D
2015. dec. 14. 01:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Durex vékonyak között, (azthiszem 3 fajta van), semmi különbség, sőt még azt sem tudnám mondani hogy normálistól eltér. Annyit tudok mondani hogy Extra Safen érződik hogy nagyon vastag, többi csak marketing. Tapasztalat
2015. dec. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
van 8db bontatlan durexem félárban.. bp
2015. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
párom azt használ, szerencsére passzol a méretére, szóval nekünk bejött :)
2015. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Tökkéletes, és semmi érzésbeli különbség nincs a többihez képest... én még a feel intimate-et is ajánlom. A RealFeel csak egy lehúzás.
2015. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát nekem nem jött be :(

Ennél még a Lidl gazdaságos is jobb

2016. szept. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

LifeStyles SKYN !legjobb

és nincs gumi szaga, mert nem latexből van

2018. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!