Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirena-ról milyen vélemények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirena-ról milyen vélemények vannak?

Figyelt kérdés
Van 2 gyermekem, nem akarok többet szülni. 36 éves vagyok.
2015. okt. 14. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rákerestem a neten, általában csak jókat írnak róla. Engem rábeszélt a dokim.

Hát, úgy kezdődött, hogy fél évig véreztem. Kétszer mentem vissza, hogy mégis vegye ki. De állította, hogy ez normális, majd elmúlik.

Úgy is lett, aztán fájt a hasam, kiderült, hogy cisztám van. Mivel hónapok óta egyáltalán nem volt menstruációm, állítólag ez is egy teljesen normális mellékhatás. Persze a betegtájékoztatóban nem írtak róla. Szerencsére elmúlt magától, azért egy műtétnek nem örültem volna.

3 éve volt fent, amikor elkezdtem megint vérezgetni. Visszamentem a dokihoz, azt mondta, hogy ez is teljesen normális, attól még hat. Mellesleg állandó gombás fertőzésem van, már mindent kipróbáltunk, hiába, a doki persze mondta, hogy ehhez semmi köze, hát nem győzött meg. Én végül levetettem, hát majd meglátom mi lesz. Utána az első mensim 10 napig tartott, de annyira durva volt, már kezdtem félni, hogy mehetek kaparásra.

Nekem ezek a tapasztalataim. A gombában lehet, hogy vétlen volt, azóta is szenvedek vele sajnos.

2015. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2015. okt. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!