Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki aki tud erről valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki tud erről valamit az felvilágosítana légyszives?

Figyelt kérdés
2 hete keztem el szedni a fogamzásgátlót amit a nőgyógyász felírt és ugye a napok megvannak jelölve a levélen. na most az első hét az rendben volt viszont a második hetit vasárnapnál keztem a figyelmetlenségemből adódva,ami nem is tűnt fel csak 3 nap után... végig szedtem ezt a hetet is csak fordítva. nagy jelentőssége van? jó nyívlán van valami ha már megjelöli a napokat csak nem tudom, hogy mi az.
2015. dec. 13. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen a sorrend csak szedjed amig el nem fogy.
2015. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

# nem lényegtelen a sorrend.


Olvasd el a betegtájékoztatót.

2015. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A jelentősége az hogy minden egyes adag egy kicsivel nagyobb dózist tartalmaz. Azonnal menj el nőgyógyászhoz és mond el neki, hogy figyelmetlen voltál.
2015. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:

nem mindegy

változik az összetételük

beszélj a nődokiddal ahogy előttem mondták....

2015. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm a kommenteket és köszönöm a felvilágosítást és mindenképp megfogadom! szép estét! :)
2015. dec. 13. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tabitól függ. Ha egyfázisú, akkor mindegy, csak azért vannak jelölve a napok, hogy ha nem emlékeznél rá, bevetted-e aznap, akkor így tudod.

Ha többfázisú, akkor az eltérő összetételű tabiknak más a színük. Akkor az azonos színűeken belül mindegy a sorrend, akkor lehet gond, ha másmilyen színűt veszel be.

2015. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint ez egyfázisú. és azért is kérdeztem rá mert nem találtam a tájékoztatóban erről semmit. de azért beszélek az orvossal is. köszönöm a választ!
2015. dec. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!