Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek óvszert vásárolni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek óvszert vásárolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is hol boltban vagy gyógyszertárban? (Nincs drogéria a városban).Halottam hogy boltban kiszurkálják ez igaz lehet?Attól félek a legjobban hogy mit szól az eladó a Sparban..Vegyem meg valami haverral?Vagy vegyek mellé valamit úgy lehet kevésbé gáz?És nektek melyik vàllt be először is a Durex márkájúak közüll?Az Taste Me vagy Extra Safe vagy valami màst?Nektek hogy volt az első vàsàrlàs?Félel hogy égő lesz..Köszönöm.

2015. dec. 7. 17:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs korhoz kötve?
2015. dec. 7. 17:57
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Nincs korhoz kötve az óvszer vásárlása, ugyanis fogamzásgátló eszköznek minősül. A szexuális segédeszközöket nem veheted meg a boltban 18 alatt (pl. vibrátor, síkosító stb.). Ha cikinek érzed az óvszervásárlást, akkor ne szexelj, kérlek, mert borzasztóan éretlen vagy még hozzá! Az eladót sehol sem érdekli, hogy te mit vásárolsz, az sem érdekli, szexelsz-e. Senki se szól semmit, mert védekezni a szexuális életben ugyanolyan természetes, mint venni egy csomag tampont (igen, előfordul, hogy férfiak is vesznek a párjuknak...). Az élet rendje. Ha neked ezen van mit szégyenkezned, az a te szegénységi bizonyítványod :)


Amúgy meg ha haverral veszed, az tényleg ciki, hiszen akkor már az eladónak is kéretlenül eszébe jut, hogy ti egymással fogjátok-e használni majd, vagy hogy annyira nyuszi vagy, hogy egyedül nem merted megvenni.

2015. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazad van :D
2015. dec. 7. 18:07
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Istenem, az ilyen kérdések után felmerül bennem, hogy minek is ez neked....

olcsóbb dolgokat is fel lehet tölteni vízzel!

2015. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én elsőnek úgy vettem gumit hogy barátnőm sem volt. Mondjuk azóta se lett de ez nem lényeg xd

Egyszerűen csak fogtam, bevásároltam, vettem egy konzerv kukoricát, egy csomag rágót, szájvizet, meg a pultnál odadobtam mellé egy doboz gumit, kifizettem, nem szegezett nekem semmilyen kérdést az eladó, köszöntünk, fizettem majd távoztam. Ennyi

2015. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
A szexuális érettség egyik első jele, hogy bem tartod cikinek a gumi vásárlást. Szerintem te inkább mesecsatornát nézzél még.
2015. dec. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem preferálom a Durexet!

Rengeteget hallok arról, hogy kiszakad.

Én Rako-t vettem mindig is és még soha egy sem szakadt ki az elmúlt 7-8 évben, pedig nem havi 1-et használtam el!

A kiszurkálás amúgy meg szerintem hülyeség.

Hogy? Dobozban van.

Nem hiszem, hogy bárki is azzal szórakozna, hogy kibontogatja egyesével és kiszurkálja.

Az eladónak semmi köze hozzá, attól ne félj.

2015. dec. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én eladó vagyok egy kisboltban,egyáltalán nem érdekel,ki mit vesz.Hétvégente a fiatalok veszik az óvszert,nincs abban semmi szégyelni való.
2015. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 pinkpancser ***** válasza:

1. Menj el a teszkóba. Ott van próbafülke és önkiszolgáló pénztár.

2. Rendelj neten. Ha faterék megkérdezik mi jött, akkor meg mondhatod, hogy vízálló tok telefonhoz.

2015. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%

Én csomószor vettem már óvszert drogériában, ott kevésbé érzem kellemetlenül magam, mint egy Sparban. És lány vagyok. :-)

Sőt, még síkosítót is vettem boltban. Nem volt semmi. Az meg sokkal gázabb lenne, ha 16 évesen már a saját kölyködnek kellene a pelenkák meg a bébikaják között válogatni, nemigaz?

2015. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!