Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek óvszert vásárolni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek óvszert vásárolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is hol boltban vagy gyógyszertárban? (Nincs drogéria a városban).Halottam hogy boltban kiszurkálják ez igaz lehet?Attól félek a legjobban hogy mit szól az eladó a Sparban..Vegyem meg valami haverral?Vagy vegyek mellé valamit úgy lehet kevésbé gáz?És nektek melyik vàllt be először is a Durex márkájúak közüll?Az Taste Me vagy Extra Safe vagy valami màst?Nektek hogy volt az első vàsàrlàs?Félel hogy égő lesz..Köszönöm.

2015. dec. 7. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
szerintem te egyelőre inkább maradj a legónál, de előbb pakold össze holnapra az iskolatáskádat.
2015. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Inkább ne szexelj ha ekkora balf@asz vagy.
2015. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit paráztam én is de nem kell izgulni. Én csaptam hozzá egy energiaitalt. :) a pénztáros nem szólt semmit. A csomagolást ellenőrizd hogy sértetlen e, és hátulról szedj ki egyet ha parázol. :) beken a durex ultra safe vált be.
2015. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Napi x órát a kasszában ülnek, szerinted pont az fogja érdekelni őket, hogy ki mit vesz? Hát nem. Átérzem a helyzeted, mert anno velem is így volt, de rájöttem, hogy felesleges aggódni. Egyébként a Durex valamelyik vékonyított fajtáját használtam először, egész jó volt.
2015. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
kerdezd anyadat
2015. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ettöl én is tartok 1 kicsit, de leszarom, nem az ő dolga, h mit veszek. ugyan mit szólna?
2015. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a 3 és 5 ik válszolónak:D majd csapok hozzà egy monstert..Jöhetnek mèg normàlis vàlaszok..
2015. dec. 7. 17:45
 8/21 A kérdező kommentje:
6.-nem az ő dolga de manapsàg unatkoznak az emberek..
2015. dec. 7. 17:47
 9/21 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: ha nem vagy elég bátor, hogy óvszert vegyél, talán a szexhez is nőnöd kéne még.

Na de feltételezzük, hogy csak gyakorlod felvenni!

Fogod a dobozt, odateszed a pultra, és fizetsz. Meg fogják kérdezni, hogy: más valamit? Mondod, hogy: nem, köszönöm.

ENNYI

A lényeg az, hogy természetességgel kezeld, ne legyen ez más, mint egy doboz gyufa vásárlása.

Én a Feel Thint szeretem, árban is elfogadható.

Ez az egész akkor ciki, ha azzá teszed.

2015. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egszerre több dobozzal, és amikor kérdezi, hogy kérsz-e még mást is, akkor nézz a szemébe, és mondd, hogy a telefonszámát.
2015. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!