Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a fogamzásgátló mellékhatása? Normális ez?

Figyelt kérdés

Ahogy azt a betegtájékoztató is írta az első napont elkezdtem szedni a gyógyszert ,mindent jól csinálok a szedéssel kapcsolatban.A 6. napon már csak ilyen nagyon kevés pecsételős vérzésem volt ,aztán tegnap megint elkezdett erősödni és ma (a 8.napon) is megvan, most már erősebben mint tegnap.Tegnap már szeretkeztünk a párommal,azt hittük már minden rendben, kicsit nehezebben ment be mint szokott, én ezt azzal magyarázom ,hogy akkor még nem voltam úgy felhúzva, de utána nem volt probléma.Ekkor vettük észre hogy valami nem stimmel.Mi lehet ez a vérzés ,ugye nincs semmi komolyabb bajom?

A válaszokat előre is köszönöm!

A kérdés kiírásának időpontja: ma 11:23


2010. márc. 21. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem hinném, hogy gond lesz, de ha nem múlik a vérzésed váltani kell. Első hónapban okozhat ilyet, de nem szabad ezzel játszani, ha nem múlik akkor doki.
2010. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nielindi ***** válasza:
100%

Ha most szedsz ilyet életedben először,akkor ez normális.Sajna nekem is volt,az első 2 hónapban vérzésem,később barnázásom.Aztán elmúlt.A dokim is megnyugtatott,hogy normális,csak akkor kellett volna váltanom,ha ez továbbra is így marad és nincs változás.



A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:35

2010. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez teljesen normális. Nekem kb. egy hónapig ez volt, amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Ha később is fennáll a folyamatos(pecsételős) vérzés, akkor azért menj el dokihoz. Az a legbiztosabb.
2012. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!