Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapon belül 2 esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapon belül 2 esemény utánit vettem be, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Másodszor is kiszakadt az óvszer egy hónapon belül, be kellett vennem még egy esemény utánit. Lehet valmi bajom tőle?
2015. nov. 28. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet! Én volt hogy 5dbot vettem be


65/L

2015. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Egy is odavág a szervezetednek, nemhogy 2. El kéne gondolkodni, mit csináltok rosszul. Én 15 éve óvszerrel védekezve sexelek, mégsem szakadt kis soha egy sem.
2015. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem menj el a nőgyógyászodhoz, beszéld meg vele ezt is, meg azt is, hogy jelen helyzetben ezek után mikortól tudnál elkezdni fogamzásgátlót szedni, ezt nem tudom én sem h 2 esemény utánit követően nem-e kell valami türelmi idő vagy közvetlenül fel is ír neked, de midnenképpen beszéld meg vele!!!

Hidd el a 2 esemény utáni akkor hormondózist adott a szervezetednek mintha már néhány éve szednél rendesen fogamzásgátlót...

2015. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Én úgy eszem mint a ti-tac ot
2015. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nőgyógyász minél hamarabb! lehet, hogy a túladagolás következtében a szervezeted nem fog többé petesejtet termelni, szóval ez elég veszélyes húzás...
2015. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát gratula.. nálam ha kiszakadt volna a gumi, nemhogy nem csináltam volna jó ideig, de azonnal mentem volna nődokihoz, fogamzásgátlóért illetve hogy ajánljon mást.

Bár nálunk 3 év alatt egyszer se szakadt ki. Ti alkalmazzátok rosszul.

2015. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!