Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ennek van értelme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek van értelme?

Figyelt kérdés
A párom már 2 hónapja szedi a fogamzásgátlót, de még mindig elvárja az óvszer használatát, miközben szerintem már bőven nem lenne rá szükség. Ennyi erővel felesleges szednie, nem?
2015. nov. 27. 23:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Lehet, hogy fél valami fertőzéstől, vagy épp ő fertőzött. Nem akarok itt megsérteni senkit, de nekem más nem jut eszembe...
2015. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Vagy szerinted?
2015. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neki én vagyok az első mindenben, nekem ő a második, továbbá orálisan is érintkezünk, szóval ezt én kizárnám.
2015. nov. 27. 23:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tart a terhességtől.. nem bízik a gyógyszerben. viszont akkor nem tudom miért szedi
2015. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Akkor fogalmam sincs, hogy miért, és bocs amiatt a f@ssság miadt!!!

2015. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És Ő mit mond, miért? Vagy tőle még nem kérdezted meg?

Amúgy igazad van, ha nem bízik a gyógyszerben, akkor feleslegesen tereli a szervezetét hormonális készítmények szedésével, mert a gumi mellett nincs rá szükség.

2015. nov. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ő nem hisz az internetes cikkeknek, az interneten tanácsot adó embereknek, hanem a nőgyógyásznak. Csak a nőgyógyász nem mondta, hogy mikortól hat, szóval szerinte még nem biztonságos.
2015. nov. 28. 08:37
 8/12 A kérdező kommentje:
Ebben csak az a vicces, hogy rengetegen kérdeznek itt és a sok kérdező meg is fogadja a tanácsot, és egyik sem írt a kérdéshez pár hónap múlva, hogy félrevezették, terhes lett..
2015. nov. 28. 08:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de a barátnőd buta. A maximális védelem érdekében a nőgyógyászom (de ahogy olvasgattam, mások nőgyógyásza is) azt ajánlotta, hogy az első levélnél még használjunk kiegészítő védekezést, de az azt követőknél elég a tabletta. Ha nem meri, akkor tényleg felesleges hogy mérgezze magát hormonnal, plusz pénzkidobás is.
2015. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek, hogy nem kell hinni mindenkinek, hiszen nem is tudható kitől jön a tanács, ki mennyire ért hozzá!

Első a doki, ha viszont ő nem mondta valamiért, akkor a következő "hiteles" információt az adott gyógyszer BETEGTÁJÉKOZTATÓ-jából lehet megtudni, amit nyilván nem laikusok írtak.

Minden fogamzásgátló gyógyszer tájékoztatójában - sok más információ mellett - benne van, hogy mikortól nyújt védettséget. Csak el kell olvasni! Ilyen egyszerű ez kérem...

2015. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!