Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló, antibiotikum,72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló, antibiotikum,72 órás Szerintetek?

Figyelt kérdés

Több éve szedek Yadine-t, és abben a hónapban antibiotikumot kaptam a 9. szemnél, 3 napig szedtem. A 17. szemnél együtt voltam a férjemmel kiegészítő védekezés nélkül. Másnap kellett mennem rákszűrésre, rákérdeztem az orvosomtól, azt mondta, egy 72 órás (escapelle) nem árt. Bevettem 24 órán belül.

Azóta mensesem nem jön, pedig normál esetben ma lenne esedékes, de ugye bezavarhatott az Escapelle.

Szerdán kellene kezdenem a következő levelet.

Teszteltem (ma van az esemény utáni 9. nap) reggeli első vizeletből 10-es érzékenységű teszttel, és negatív.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2010. márc. 21. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
öööömm....foggátló mellé nem szabad 72 órásat bevenni. ez nagyon sok helyen odavan írva.
2010. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De a dokim írta fel, akihez járok

És nem csak befutottam receptért, hanem visgálat, Uh, konzultáció volt

2010. márc. 21. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. nekem pedig kifejezettem nem ajánlotta az orvos h 72 órásat vegyek be amikor foggátlót szedek. akkor most kinek lehet igaza?:D

természetesen nem azt mondta h tilos, hanem azt h nem ajánlott, mert nagyon bezavar és károkat is okozhat.


sztem náladis nagyon bezavart.

2010. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remélem, tényleg erről van "csak" szó

A dokim magándoki, nem sztk-s, szóval megbízom benne

Max. szerdán felhívom, ha addig semmi vérzés nincs

2010. márc. 21. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom erre a tablettára pl mivan ráírva? Hány napon belül kell megjönnie a mezeszednek? Egyszer sajna nekem is szükségem volt 72 órásra, akkor azt hiszem talán 9 nap volt rajta, és nekem 11. napon jött meg... Ha nem jönne meg, akkor mielőtt elkezded az első levelet mindenképpen kérdezz rá a dokinál, ha kell akkor vizsgáljon meg újra!

Nekem azt mondta a doki, hogy ha lehet inkább tartsam be a fogamzásgátló "játékszabályait", de ha baleset történik végső soron lehet 72 órást, csak nagyon nem tesz jót a szervezetnek, hisz a tabletta is egy adag mesterséges hormon, a 72 órás még egy lórúgásnyi... lehet a te szervezeted is csak próbál éppen talpra állni! Legalábbis reménykedjünk benne, hogy ha nem szeretnétek babát!

2010. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ez lesz..

Remélem, talpraállni próbál tényleg.

Azt mondta az orvos, lehet, időben jön meg, lehet, késik, és lehet hogy előbb.

Várok szerdáig, akkor muszáj lesz felhívnom.

Addogra a tesz is hihetőbb lesz

2010. márc. 21. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!