Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Segítség!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Segítség!

Figyelt kérdés

Október 20.-án voltam utoljára beteg, 25.-ig tartott. Lelkileg egy nehéz időszakon mentem át, nem figyeltem, arra, hogy amikor a barátommal együtt voltunk az ovuláció, és a magas termékeny időszaka volt. (Az alkalmazásom szerint..) Ez volt október 1.-jén.

17.-én kelett volna beteg legyek. 23.-án, 24.-én csináltam tesztet és negatív lett. Ma, 27.-én 10 napja, hogy késik, ismét csináltam egy tesztet ami negatív lett de miután kivártam a 15 percet hazahoztam, bele a táskába vissza a dobozba, és itthon amikor újra megnéztem mintha két foltból az első halvány csík is mintha megjelent volna (vagy csak beképzelem?!) Könyörgöm, óvszerbe csináltuk és ki is vette mielőtt elment, csak nem lehetek terhes de akkor meg miért késik? Volt pár napos felfázásom közre játszodhat? Hihetek a teszteknek?



2015. nov. 27. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Stressz is közrejátszhat.
2015. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ennyit késik miatta? Eddig mindig késett 2-3 napot. De 10-et sose.
2015. nov. 27. 12:36
 3/11 anonim ***** válasza:
hát te bizony tényleg terhes vagy, azonnal menj nőgyógyászhoz
2015. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A teszt kb 1 hónapos terhesen hiteles.

Menj orvoshoz!

2015. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek teljesen kimarad egy komolyabb betegség miatt, de valóban a nőgyógyász lenne a legjobb megoldás, ő biztosat tud mondani. :)
2015. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt,hogy 1 hónapig se jött meg.Mert igen stresszes időszakon voltam túl.Bár nálam a terhesség kizárva volt,mivel senkivel se voltam.Megnyugtatásképpen,nem hiszem,hogy terhes lennél,de azért menj el orvoshoz.
2015. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szedtél antibiotikumot, akkor még két-háromszor ennyit is késhet. Szinte biztos hogy nem vagy terhes. Stressz, felfázás, és stressz azon, hogy stresszelsz, és kész is a recept :) Vegyél egy forró fürdőt, van akinél segít :)
2015. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi az, hogy beteg voltál? A menstruáció mióta betegség? Óvszer, és még ki is vette, mielőtt elment? Jézusom... A tini kategóriába írj ilyeneket! Ettől nem lehetsz terhes. Újabb tesztre vagy orvosra nem gondoltál?
2015. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Basszus, én a beteget tényleg úgy értettem, hogy beteg... Ezt nem szabad betegségnek hívni, mert nem az. Egyáltalán nem egy negatív dolog, már persze a görcsökön meg a vérzésen túl. De semmiképpen se nevezd betegségnek!
2015. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó nálam ez nagy fájdalmakkal és lázzal jár, szóval nálam a melett, hogy áldás egy fajta betegség is. De lényegtelen, hogy hogyan nevezzük, engem emiatt lehet támadni, de a köznyelvben rajtam kivül még úgyis sokan mondják így.
2015. nov. 27. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!