Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek örülne neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne neki?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy mi vegyek a barátomnak karácsonyra..és végülis arra jutottam, hogy mi lenne ha egy doboz óvszert kapna tőlem(persze mellé még valami csokit is)

Mivel már sokat beszéltünk a szexről, és am is tervben volt már a dolog.

Szerintetek hülyeseg?

Mivel legalabb le lenne a gond az ajándékos rizériáról+enyhe utalás lenne h készen álok, le akarok vele feküdni.

December 26.-án leszünk 4 hónapja együtt, és nagyon szeretjuk egymast, es már szeretnénk így is együtt lenni.(nem eröltet rám semmit, nem siettei a dolgot, mindig nagyon gyengéd és figyelmes velem)

Szerintetek nagyon meglepödne ha ezt kapná tőlem, esetleg örülne neki?

Mivel ő 1 évvel idősebb nálam, es elöttem volt neki egy 2 éves kapcsolata is, igy ertelemszerüen tapasztaltabb is nálam.

Mivel én még csak 1x voltam úgy fiúval(vagyis megeroszakoltak..)

De mellette biztonsagban érzem magam, és 1000%-ban megbízok benne, nála már szóba is jött a házasság+gyerekek.(szoval komolyan gondoljuk egymással)

Ő nagyon sokat segitett nekem a depressio lekuzdeseben, és támogatott akkor is, amikor már minden összedölt..

Szóval ezzel csak azt akarom mondani h ő az a fiú akivel ugymond el akarom veszíteni.

Meg mivel lány vagyok, így nemtudom h milyet kell venni, nem neznek rám furcsán az eladók, ha egy lány ilyet vesz?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm:)

És persze ha tudtok valami jo tanáccsal ellátni, annak is nagyon örülnék:)


2015. nov. 15. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
(: szerintem aranyos örülni fog
2015. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is jó ötlet. Úgy kell venni, hogy leveszed a polcról, és veszel mellé még más dolgokat is. Mondjuk ne játékpisztolyt meg halloween maszkot, mert akkor azt hiszik, hogy ribibálba mész, de mondjuk tejet, kenyeret, csokit, aztán ha furán néznek, akkor kérdezd meg hogy esetleg baj-e, hogy nem akarsz fiatal anyuka lenni :D
2015. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aladar12 ***** válasza:
100%
akkor inkább célozgass rá és egy szexi fehérneműben lepd meg. a gumi meg legyen nálad.
2015. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én biztos nem ezt választanám karácsonyi ajándéknak.

4 hónap után szóbajött a házasság-gyerek, szóval nagyon komolyan gondoljátok?:D omg...ok:D

én is gondolkozom nagyon, hogy mit kéne adni barátomnak, de valami sokkal személyesebbet szeretnék vagy...egyszerűen csak szebbet nem tudom az óvszer valahogy gáz:D sztem sokkal aranyosabban is kifejezhetnéd, hogy már szeretnél vele lefeküdni, minthogy vársz karácsonyig, amikor hozzábszol egy doboz óvszert..

2015. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!