Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben védett vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben védett vagyok?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szedek Belarát. Szerdán este vettem be az utolsó szemet a havi adagból, viszont hörghurut miatt antibiotikumot kell szednem (Sumetrolim), szerdán dél körül vettem be 2 szemet, aztán késő este még 2-t, tehát napi 2x2-t szedek. Vasárnapig kell szednem, akkor szokott megjönni és jövőhét csütörtökön kell elkezdenem az új adagot a fogamzásgátlóból. Így is kell másképp védekeznünk, vagy mivel már beszedtem a havi adagot, védett vagyok az antibiotikum ellenére is? Nőgyógyászhoz leghamarabb hétfőn vagy kedden tudok elmenni, de addig szeretnék itt is érdeklődni, hátha valaki tud segíteni! :) Köszönöm előre is a válaszokat!

20/L


2010. márc. 19. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem előbb írni, hogy elolvastam mindkét betegtájékoztatót, de nem találtam semmi hasznosat bennük.
2010. márc. 19. 13:20
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen kell kiegészítő védekezés, amíg tart az antibiotikum plusz egy hétig, mindegy h a ciklusban hol tartassz.
2010. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :) de szerencsére pont jól jött ki, mert most úgyis betegek vagyunk mindketten, meg ugye meg is fog jönni, szóval lehet nem is lesz semmi :)
2010. márc. 19. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Sumetrolim mellett kell védekezni, ez pont olyan antibiotikum ami befolyásolja a fogamzásgátlót. Kb. két hétig miután bevetted az utolsó szemet belőle. Elég sokáig kifejti a hatását.
2010. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!