Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélyem teherbe esni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem teherbe esni Pharmatex szedése mellett?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Szedése? Az nem hüvelyben alkalmazhtaó spermicid kúp vagy krém??
2008. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

biztosan.


de olyan is volt már, hogy valakit elkötöttek és mégis lett gyereke.


ebből most milyen következtetést szándékozol levonni?

2008. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A Pharmatex termékeket nem szájon át, hanem helyileg kell alkalmazni. Ha a biztonságára vagy kíváncsi; a nőgyógyászom azt mondta, hogy ezek a helyi hormonmentes eszközök kb.40-60%ban nyújtanak védelmet. Arról nem is beszélve, hogy sokaknál okoz allergiát. Ennél sokkal biztonságosabb, ha tabit szedsz! :)

Remélem segítettem!

2008. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pharmatex ma már van krém, kúp, tabletta és hüvelykúp formában, ezért írtam hogy "szedése". Következtetést nem akarok levonni, de tabit nem tudok szedni, óvszert használtunk eddig, de szeretném ha teljesen érezné a barátom is a dolgot, anélkül csak jobb, neki is , na meg nekem is. Csak annyit szeretnék tudni, mennyire biztonságos. Utánaolvastam itt gyakorikérdéseken is, de mint minden módszerről itt is megoszlanak a véleménynek, bár inkább a kúpról írtak rosszakat, kicsúszik, folyik miegymás...mindenestre mivel nem tartalmaz hormont, "csak" spermaölőt, nagyon jól hangzik. Köszi az eddigi kommenteket!
2008. szept. 12. 16:31
 5/10 A kérdező kommentje:
hüvelytampont akartam írni :)
2008. szept. 12. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy akkor nem szedése, hanem használata, de ez csak kötekedés :P

Amúgy minden mellett lehet teherbe esni, de ezzel fölösleges foglalkozni.

2008. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igaz!!!!! HASZNÁLAT :)
2008. szept. 12. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak rosszat hallottam róla...
2008. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fél évig használtam, de nem volt gond vele! A krém verzióta választottam, az volt a legpraktikusabb! Kúpnál várni kell 10 percet, a krémet meg csak felhelyezed, és már mehet is a menet! :)

Egyébként szerintem megbízható, csak ne fürödj előtte-utána 2 óráig, mert az gáz! Peteérés körül pedig ne menjen el legalább benned!

2008. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 barátnőmmel is PH tablettáztunk.Az elsőnél nemvolt semmi gáz, csupán majdnem minden szeretkezés vérzésbe fordult át! 10 ből olyan 6-7 alkalommal. Másnap nekem is égő, csípő érzés volt vizelés közben. másik barátnőmnél ugyanez, szeretkezés közbeni égő, csípő érzés, utána neki hüvelyfolyás napokig. Elmentünk nődokihoz, akkor mondta, hogy a legjobb lenne az óvszer. Pharmatex mellett nagyonsokan teherbeestek (egyik ismerősöm nemrég szült egy PH-s babát). Megfontolandó a dolog.!
2009. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!