Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha csak óvszerrel védekezünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak óvszerrel védekezünk mennyire kell tartani attól ha kicsi előnedv kerül a óvszer külsejére?

Figyelt kérdés
ill., hogy bírja a férfi ember a feszültséget, hogy az óvszer "csak" 98% os védelmet nyújt?
2008. szept. 11. 20:34
 1/3 anonim válasza:
50%

98% azt jelenti hogy 10milliból. 9.8milloszor NEM.

és csak 200.000en esnek teherbe.


"hogy bírja a férfi ember a feszültséget" hát dugás közben leszarja a feszültséget; csak a pinára gondol, meg az aktusra.


ha 100%ot akarsz akkor ne szexelj.

2008. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha rögtön a merevedés kezdetekor felhúzzátok, akkor nem lesz baj. Az én barátom soha nem problémázott azon, hogy csak 98 %-osan véd a gumi. Sose emlegette ezt.

A kérdés inkább az, hogy a nők hogy viselik. Egy párszor már belegondoltam, hogy mi lenne ha terhes maradnék. Egy kicsit megijedtem, de aztán már nem gondoltam rá. Szerintem a pasik is így vannak vele. Az élvezet mindent elnyom. :)

2008. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gumi az 100%-os, csak a terhesen maradt nők igazmondási statisztikája 98%-os arról, hogy mással nem dugtak.
2010. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!