Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 éve szedek Gracialt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve szedek Gracialt és évente felrakódik rám 2-3kg, ha abbahagyom a szedését, akkor lefogyok?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat,hogy abbahagyás után valakinek hullott a haja, megereszkedett a bőre fenék és has tájon vagy felborult a hormonháztartása.
2015. okt. 29. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Menj el orvosodhoz. Es irass fel masik gyogyszert. Ez a megooldas erre. En mar elso ket kg utan megtettem volna :)
2015. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
50%
hát v mozogj. Az is egy megoldás
2015. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
4 évig szedsz valamit,de odáig még nem jutottál el,hogy elolvasd a betegtájékoztatót.Gratulálok hülye gyerek te is megérettél a pusztulásra.
2015. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
diétázol, sportolsz?
2015. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
8 évig szedtem fogamzásgátlót és kizárólag az életmódomon múlt,hogy fogytam, vagy híztam-e. Elsòsorban ezt nézd meg.
2015. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem biztos, hogy ez a tabletta hatása, simán lehet, hogy megváltozott az életmódod, a táplálkozási szokásaid... a stabil párkapcsolat önmagában is hízásra hajlamosít...

Évente 2-3 kiló egyébként sem olyan mértékű hízás, ami hormonális okokra lenne visszavezethető... ha a tablettától híznál, akkor 10-20 kilót híznál évente. De még akkor is van ellenszer: mozgás, diéta, stb.

Én évtizedekig szedtem különféle hormonális fogamzásgátlókat, és az, hogy híztam, vagy fogytam, kizárólag az életmódomon múlt. Ha mozogtam és odafigyeltem a táplálkozásomra, akkor fogytam, ha ezt nem tettem, akkor híztam - függetlenül attól, hogy szedtem-e tablettát.

2015. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Na tessék, az előző válaszoló is pont ugyanazt fogalmazta meg, amit én. :)
2015. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Ne probald masra fogni. Siman az eletmodottol is lehet.


- Lehet, hogy oregszel es mar nem kell annyi taplalek a szervezetednek (mondjuk nem vagy mar fejlodesben levo).

- Lehet, hogy az uj iskola/munkahely miatt bicikli helyett busszal jarsz, es igy elesel napi 30 perc mozgastol, stb

- Lehet, hogy nyilt a szomszedodban az uj mcdonalds.

stb

2015. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Aktívan sportolok 6 éves korom óta. Elolvastam a tájékoztatót,de kettőnk közül te vagy érettebb a pusztulásra. Ez egy olyan oldal ahol NORMÁLIS válaszokat vár az ember. 25 évesen napi 12 óra munka mellett nehéz időt szakítani orvosra és a háztartásra is

Táplálkozásom nem valószínű,mert laktóz és gluténérzékeny vagyok,ezért odafigyelek. 2 éve kezdtem hízni,eddig 56kg voltam, most 61,6 és 174centi. Ezért csak most kezd el érdekelni. Köszönöm az értelmes válaszokat.

2015. okt. 29. 23:36
 10/11 anonim ***** válasza:
egy telefon az orvosnak. legalább amennyi amennyi idő alatt ezeket elolvastad. lehet, hogy attól hízol, lehet csak lelassult az anyagcseréd. itt akkor se fogod megkapni a választ, mert senki nem tudja hogy ha abbahagyod le fogsz-e fogyni... próbáld ki
2015. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!