Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött meg még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött meg még?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és most a 7 napos szünetben vagyok, most kellett volna megjöjjön, de nem jött. Ugyanúgy mindig védekezünk gumival, nélküle sose tette be és nem is ment el bennem. Kedden hagytam abba a szedését és meg kellett volna már jönnie, nem? Rendszeresen szedem kb. mindig ugyanabban az órában.
2015. okt. 24. 17:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem. Mert már akkor védekeznénk ennél jobban ha erényövem lenne. :D A doki azt mondta anno, hogy az alkohol befolyásolja.

Meg furi volt, olvastam a tájékoztatóban, hogy az első hónapokban rendszertelen lehet. Az első hónapban megjött párszor miközben szedtem a tablettát akkor is, pár csepp.

Köszönöm a sok választ. :)

2015. okt. 24. 18:00
 12/23 anonim ***** válasza:

A vérzésnek a gyógyszerszünetben kell megjönnie, ami még tart nálad. Tehát nincs ok az aggodalomra! Majd megjön! Sőt, ha még csak most kezdted el szedni, akár még az is előfordulhat, hogy nem jó a gyógyszer számodra és meg se fog jönni! És nem azért, mert terhes vagy!

És amúgy kiegészítő védekezés, vagyis gumi sem szükséges! Amennyiben gumiztok, akkor meg mi a fenének terheled le a szervezetedet fog. gátlóval? És ne mond azt, hogy jaj, mert nem akarsz terhes lenni...ugyanis ha egyszer jól bepiálsz és hánysz, mondjuk közvetlenül a gyógyszerbevételt követően és kiszakad a gumi, csak szólók, hogy az olyan, mintha nem is szednéd!

Szóval tök fölösleges! Azért nem kell itt mindenkinek mindent elhinni, hogy bezzeg ő minden előírást betartott, mégis terhes lett fog. gátló mellett...ja, valóban van ilyen, csakhogy sokkal ritkább, mint amit sokan leírnak, ugyanis a végén a legtöbbjük esetében mindig kiderül, hogy volt valami, amit mégsem tartott be.

És az is elgondolkodtató, hogy neked nem az abortusz a gáz, hanem hogy akkor 6 hétig nem szexelhetsz, mert addig nem bírod ki???...Bocs kérdező, de szerintem te vagy a gáz!

2015. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Gondold el, sokan tizenévekig szedi, szerinted nem isznak? Alkoholnak semmi köze nincs hozzá.

Mi lesz, ha szülni fogsz? Utána nincs 6 hétig szex, sőt ha veszélyeztetett vagy, akkor 9 hónapig. Nem vagy állat, hogy ne bírd ki.

2015. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Próbálok mindent megtenni, hogy ne essek teherbe. Az elég valószínűtlen, hogy egyszerre hányjam ki a tablettát amit bevettem és egyszerre szakadjon ki a gumi is. Havi 1-2x szoktunk pezsgőzni, nem buliban iszom magam a sárga földig. Egyébként nem a pia miatt hánytam, hanem étel miatt. De ez kora reggel volt, a tabit pedig mindig délben veszem be. Egyébként pedig van egy nagyon jó applikáció, ami emlékeztet: Lady pill reminder, ha valaki nem ismerné. :) Imádom.

Ha gáz vagyok, akkor miért válaszolsz? na te tudod.

2015. okt. 24. 18:29
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék sosem gyereket, de szépen elkanyarodtunk a témától... Amikor felírattam a gyógyszert akkor kérdeztem a doktort, hogy mi befolyásolhatja és megemlítette az alkoholt is, ezért írtam, hogy pezsgőztünk egyszer.
2015. okt. 24. 18:35
 16/23 anonim ***** válasza:

A hirtelen elfogyasztott alkohol, illetve ha valaki alapból nagy mennyiségű alkoholt fogyaszt, akkor az valóban csökkentheti a fog. gátló hatását, de alapból nem csökkenti.

Viszont te írod, hogy milyen kicsi a valószínűsége annak, hogy egyszerre hányd ki a gyógyszert és szakadjon ki a gumi. Ha szerinted ennyire valószínűtlen, akkor szerinted mennyire valószínű, hogy ha valaki rendszeresen szed fog. gátlót, akkor az ne hasson? Elárulom, ha rendesen szeded és figyelsz mindenre, akkor magában is elég a gyógyszer. Amennyiben nem akarod feleslegesen szétcibálni a hormonjaidat, akkor meg tök felesleges ilyen módon a fog. gátló, mert elég lenne magában a gumi is.

13 éve élek nemi életet, ebből kb. 6 évig fog. gátlót szedtem, ha nem volt szükséges, nem használtunk mellé gumit, a többi időszakban és jelenleg is óvszerrel védekezünk. Soha nem szakadt ki egy sem. És egyik mellett sem lettem nem kívántan terhes.

Szóval ennyire nem kéne már f..sni a terhességtől!

Ja, és elárulok még egy titkot! Soha nem tudhatod, hogy milyen problémád, gondod lehet, ami miatt akár nőgyógyászati műtéted lesz és akkor sem lehet 6 hétig szexelni. Akkor inkább nem műtteted meg magad, csak jaj istenem, ne kelljen 6 hétig kibírni szex nélkül?

Szerintem te nem vagy több 16 évesnél! Nagyon gyerekes a gondolkodásod! Tombolnak a hormonok, de a felnőtt gondolkodásmódtól még igen messze vagy!

2015. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ha tabizol is meg gumizol is akkor igazán nincs mitől félni:D nyugodtan ihatsz is
2015. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
De, megműteném magam. Nem kell túlgondolni a dolgokat. nem tudsz rólam semmit, ne ítélkezz. Köszönöm. 24 éves vagyok.
2015. okt. 24. 18:59
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezés, csak megállapítás.

Amúgy elég szomorú, hogy 24 éves vagy, de a gondolkodásmódod egy 16 évesével egyenlő. Nem akarsz gyereket? Oké! De az abortuszban azt látod a legrosszabbnak, hogy utána 6 hétig nem lehet szexelni? No comment!

2015. okt. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább te vagy gyerekes és konfliktuskereső. Nem ez volt a kérdés. Az abortusz nagyon megosztó s kényes téma, engem nem rázna meg és igen, az zavarna benne a legjobban hogy nem szexelhetek 6 hétig. De ez n vagyok.
2015. okt. 25. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!