Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött meg még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött meg még?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és most a 7 napos szünetben vagyok, most kellett volna megjöjjön, de nem jött. Ugyanúgy mindig védekezünk gumival, nélküle sose tette be és nem is ment el bennem. Kedden hagytam abba a szedését és meg kellett volna már jönnie, nem? Rendszeresen szedem kb. mindig ugyanabban az órában.
2015. okt. 24. 17:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 5. Napon jött meg.
2015. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, második hónap, hogy szedem a tabit. És elvileg a szünetben kellene megjönnie. Mindjárt vége a szünetnek..
2015. okt. 24. 17:13
 3/23 anonim válasza:
Nekem is úgy van ahogy neked. Csak én szerdán hagytam abba, és holnap reggel kell megjönnie.. Eddig mindig igy volt,már több mint egy éve, és mink nem védekezünk, és volt már hogy belém is ment, mégsem volt semmi probléma. Mióta szeded?
2015. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Most szedtem be a második levelet. De elvileg már az első naptól véd /Deciora 3mg/...
2015. okt. 24. 17:21
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem értem mire ez a hármas védelem, szünetből meg még van idő.
2015. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pl. az egészségem miatt is. Meg nem akarok abortuszt, nem bírnám ki szex nélkül 6hétig.
2015. okt. 24. 17:32
 7/23 anonim ***** válasza:
Egészséged miatt? Fogamzásgátló lényege, hogy beléd élvezhetnek.
2015. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
a tablettának az is egy hatása, hogy az esetlegesen megfogant magzat nem tud beágyazódni mert nem alkalmas rá a méhfal, gyenge és nem tapad meg, leválik vele. nekem is ez volt. szóval nem lesz abortuszod, túlreagálod hogy nem jött még meg. normál esetben nincs peteérésed, amikor szeded szóval, hogy lehetnél terhes. szedd tovább akkor is ha most kimarad
2015. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki a gumi egyszer sem, viszont egyik este jól bepezsgőztünk, egy üveggel megittam és lehet nem hatott a tabi. Illetve egyszer rosszul lettem és hánytam... de mindig csak gumival szexeltünk.
2015. okt. 24. 17:50
 10/23 anonim ***** válasza:
Az alkohol semmilyen hatással nincs a tabira, a hányás már igen, de még a plusz gumi és ki is veszi. Semmi esély nincs rá.
2015. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!