Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig védekezünk óvszerrel a barátommal, ez az utóbbi alkalomnál sem volt máshogy. Viszont nagyon aggódok, hogy esetleg mégis teherbe eshettem, mert elég rosszul voltam kb. egy jó hetet. Szörnyen fájt a hasam, viszont nem az alhasam, szerintem gyomorrontást kaphattam vagy nem tudom... A mellem egy kicsit megduzzadt és a derekam is majd leszakadt. Fáradékony vagyok- habár ez a megszokott állapot nálam- és magamhoz képest sokat pisilek, először fájt is pisilésnél, de annyiban hagytam, mert úgy voltam vele, hogy elég durva volt az együttlét és talán azért fájhat... Viszont ezek nagyon hasonló tünetek ahhoz, mint mielőtt megjönne, úgyhogy ezért sem vagyok biztos, csak beleültették a bogarat a fülembe és kezdek megijedni.

Kérem, aki tud, válaszoljon. Előre is köszönöm.


2015. okt. 22. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetseges
2015. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindig védekeztetek, akkor legfeljebb cska a szentlélektől lehetsz terhes.

A gumi, ha nem szakad ki, 100%-os biztonságot nyújt.

2015. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem kizárt, hogy ez egy vesemedence gyulladás!

Ezt olvasd el, amit küldtem. Főleg a tünetek leírását.

Fordulj orvoshoz azonnal!


Link: [link]

2015. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!