Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tartják az óvszert a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tartják az óvszert a nagyobb bevásárlóközpontokban (Tesco)?

Figyelt kérdés

Első alkalommal vennék óvszert, (nem feltétlenül most használnám, de azért jó ha van) és nem tudom egyáltalán hogy hol árulják (a bolton belül) vagy hogy mi szerint vannak megkülönböztetve (típus, méret, darab, stb) vagy milyen a doboza (szín, márka). Állítólag a pénztáraknál kell keresni, de eskü, hogy én még egyet sem láttam arrafelé, bár lehet, hogy csak én vagyok vak és nem ismertem fel.


Számítok rá (hasonló kategóriájú kérdéseket elnézve), hogy a legtöbb válasz nem lesz értelmes, de azért remélem, hogy egy-kettő akad majd.



2015. okt. 21. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában a kasszánál a rágók körül valahol.
2015. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ott is van, de ha valogatni akarsz akkor a sanpon szappan fogjrem dezodor reszen keresd
2015. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Spiritrobber ***** válasza:

A 'mi' Tesconkban az illatszereknél vannak.

A dobozára általában rá van írva, hogy milyen típusú.


Darab szám is eltérő lehet a kisebbek többnyire 3 darabosak a nagyok meg olyan családi kiszerelésűek.


De ma már az óvszerek viszonylag széles skálán mozognak viszont a dobozon minden rajta van :)


De sok helyen láttam már a pénztárnál is. Szerintem ez a két terület ahol érdemes keresgélni de nem ciki megkérdezni sem.

2015. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A teljes választékot a kozmetikai osztályon találod és ott nyugodtabban is tudsz válogatni, mint a kasszáknál a nyüzsiben.
2015. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ritkán látok bárhol, de szerencsére nem kell használnom!

Persze én megkérdezném :

-Hol a koton kérem szépen!

De te hasonló korú srácoktól megkérdezheted!

2015. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Általában méretre univerzálisak, nagyon extrém méretnek kellene lennie, amire nem jók.

Olyan fajták vannak, hogy síkosított, meg érdesített, meg ízesített..... de akkora különbség azért nincs köztük használat közben.

Amúgy simán megmondják a bolti eladók hogy hol van. Nem fogja érdekelni, - neki az csak az egyik árucikk a sok közül.

2015. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget és az értelmes válaszokat.
2015. okt. 21. 22:42
 8/10 PearlDiver ***** válasza:

Igen a kozmetika részlegen nézelődj, vagy drogériákban. A nagyobb kiszerelés arányosan jobban megéri, de azért ne a legolcsóbbat vedd. Én még eddig sehol nem láttam különleges méretűt, de hát a standard is elég rugalmas :-)

Elárulod hogy milyen kilátásaid vannak a használatát illetően?

2015. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a rágók körül kell legyen.

Ezt arra alapozom, hogy amikor kicsi voltam, és nagynénémmel álltam a sorban, seperc alatt kicseréltem mindig a rágókat és a gumikat. (Utána meg képes voltam megkérdezni tőle, miért voltak gyümölcsképek a csomagolásán.)

2015. okt. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
drogéria résznél...vagy nemtom hogy hívják:D de a kasszánál is lehet kapni csak kevesebbet
2015. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!