Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ha a pasim elmegy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a pasim elmegy a hasamra és belefolyik utána szexelünk még akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
ha eddig nem voltál az..
2010. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivaaan? Hová folyik?
2010. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hüvelyedhez? És utána beléd tunkolja a farkával? Igen,lehetsz terhes. Mivel beléd nyomja azt,ami kifolyt. Nem 100%, de esélyes. Gratulálok asok eszetekhez!
2010. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az én eszemnek gratulálj csak, ugyanis én csináltam ugy h arra lefele follyon h terhes legyek. a pasim is szeretne csak fél kimondani amig nem akart addig gumit használt amugy már egy pici van neki kéne teso
2010. márc. 16. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát el kell keserítselek, de itt sok a vészmadár. Szerintük a medencevíztől is terhesnek lehet lenni a strandon. Ettől nagyon nagyon minimális esélyjel lehetsz terhes. Mondd meg nyugodtan a párodnak, hogy márpedig te babát akarsz és ne szerénykedjen a megszakítással, ha nem akarja húzzon gumit, ha meg akarja csinálja végig. Így lesz esélyetek a babára, másképpen nem.
2010. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
belédfolyt a pasid?8o Ejjha!
2010. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem lehet. nekem aztmondja még várjunk a haveroknak meg azt h eltudna viselni mégegyet csak azelözö nagyon eleven gyerekés ha témába hozom ugyérzem elbizonytalanitom
2010. márc. 16. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
És ha olyan haverral beszélne akinek épp várandós a felesége vagy élettársa? Biztos van kismama barátnőd, hozd össze vele a férjed és mondd meg neki, hogy ne gyerekeskedjen :)
2010. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most jelenleg nincs olyan
2010. márc. 17. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:

17:34

Jaj, én kérek elnézést..de igen csak tini parának tűnt a kérdésed, nem úgy tűnt,hogy szándékosan csinálod. Csak tudod mennyi itt az ilyesmi kérdés a tizenéves aggódó fiataloktól. Egyébként szerintem előbb beszéld meg a pároddal a gyerektémát, mert így ki tudja mikor fog besikerülni..ha igazán akarja a gyereket, előbb-utóbb úgy is kimondja. És akkor nem kell kísérletezni ilyen módszerekkel,hanem mehettek biztosra.

2010. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!