Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyíregyházán melyik gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán melyik gyógyszertárba lehet kapni Pharmatex lágy hüvelykapszulát és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Vidékről költöztem fel, így sajnos nem tudom merre induljak el, előre is köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 6. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes patikában, ha éppen nem hiánycikk, akkor kapható. Bárhol az országban.

Viszont ha rám hallgatsz, akkor inkább besétálsz a boltba és veszel óvszert, azzal legalább nem esel teherbe és nem lesz mindenféle irritációd, mint ami a Pharmatexnél igen csak előforduló dolog.

De te tudod...

2015. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Úgy gondolom a kettő együtt hatásosabb lehet :)

2015. okt. 6. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Gumi mellé felesleges. Nagyon nagy százalékban okoz irritációt mindkét félnek és csak azt használni nem elég védekezés :)
2015. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!