Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így vmi bajom? Ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így vmi bajom? Ugye nem lehetek terhes? V igen?

Figyelt kérdés

sajnos még nagyon kezdő vagyok:( ezért kérdezem meg amit szeretnék,tudom hülyeség feltenni de engem érdekel.

A lényeg annyi h én szedek tabit és már a 2. levélből csak 6 szem van és hát a barátommal kipdóbáltuk h milyen gumi nélkül,de nem ment el bennem,nem az volt a cél előre megbeszéltük h inkább ne majd 1 kis idő múlva ha beszedtem az 1. doboz tabit.Normálisan szedem a tabikat nem hagytam ki 1et sem. Lehetek így terhes? mert hallottam h az mikor nem élvez el akk is lehet benne elősperma v micsoda.


2010. márc. 15. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

ha menstruációd 1. napján kezded el szedni akkor elméletileg már védett vagy "másnap"...

de ez bennvan tájékoztatóba

ha máshogy kezdted el szedni, meg amúgy is 1 hónap, azaz 1 levél, 1. menstruációig ajánlatos kiegészítő fogamzásgátlás

1 hónap után ha rendesen szedten akkor semmi gond nem lehet:)

2010. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz terhes, ha már csak 6 db van benne. Nekem annak idején 7 napot mondott a doki, hogy teljes védettség legyen. Nyugi nem lesz gond.
2010. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj! hagyd, hogy benned élvezzen el a barátod, nagyon jó érzés lesz neki, és neked is...:)hajrá!
2010. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, ne aggódj:)

A

2010. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te figyelj már, a barátod már kb 1 hónapja beléd is élvezhetne. a tabletták, a beszedést követő első 7-en már védenek, de miután egy levelet beszedtél, már 100% h védenek...te meg már mingyárt végzel a 2. levéllel is.....hallod....már rég szexelhetnétek normálisan
2010. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyeljetek! Inkább legyenek ilyen elővigyázatosak mint hogy jöjjön a kérdés hogy belém ment gumi nélkül lehetek-e terhes-.....

Legyetek nyugodtak... Nem lehetsz terhes... vagyis 99,5% os védelem van mert ugye 100%os nincs..

2010. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!