Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem-e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem-e?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset, azota voltam a parommal. De mivel ugy tudtam hogy a fogamzasgatlo szedese utan meg felevig szinte lehetetlen teherbe esni,ugy gondoltam hogy 1 het utan nem lesz gond. Most viszont megis kicsit tartok tole hogy baj tortent. Ha nem szedtem mar 1-2 hete fogamzasgatlot de huzamosabb ideig szedtem,teherbe eshettem?
2015. szept. 29. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A poén az, hogy az extrém hormoningás miatt akár több petét is beérhet egyszerre, tehát az ikreknek nagyobb az esélye ilyenkor. Grat!
2015. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A teszt is negatív lett, nőgyogyásznál is voltam, semmi gáz. Azóta meg is jött. De nagyon szepen koszonom a paráztató kommenteket :D
2015. okt. 15. 14:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Inkább örülj neki, hogy szerencséd volt.

Ilyen alapon gyerek is lehetett volna, akinek esetleg még baja is lehet a hormoningásoktól. Ezért szoktak ilyenkor pár hónapot várni ezzel - ÉS közben gumival védekezni.

Minek kellene a gumi, ha nem lehetne ilyenkor gyerek?

2015. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!