Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem-e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem-e?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset, azota voltam a parommal. De mivel ugy tudtam hogy a fogamzasgatlo szedese utan meg felevig szinte lehetetlen teherbe esni,ugy gondoltam hogy 1 het utan nem lesz gond. Most viszont megis kicsit tartok tole hogy baj tortent. Ha nem szedtem mar 1-2 hete fogamzasgatlot de huzamosabb ideig szedtem,teherbe eshettem?
2015. szept. 29. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem simán.
2015. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.
2015. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"De mivel ugy tudtam hogy a fogamzasgatlo szedese utan meg felevig szinte lehetetlen teherbe esni,ugy gondoltam hogy..."

És itt kezdődnek a problémák.

2015. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
konzultálj a nőkokiddal ,aki a tabit felírta neked,mert ő ismeri a hatásmechanizmusát a bogyónak
2015. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Simán.

Ha abbahagyod (normálisan, mikor elfogy a levél), akkor még abban az 1 hétben véd, amikor egyébként sem kellene szedni.

Ez akkor is így van, ha előtte 50 évig szedted!


Inkább örülj neki, hogy ilyen jól működsz.

2015. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Teherbe eshetsz! Nálunk feleségem abba hagyta és rá 1 hétre terhes volt! De sajnos ilyenkor nagy a vetélés esélye mint nálunk!
2015. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
majd megírod mi lett?
2015. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Családtervezésnél a fogamzásgátló szedését 3 hónappal a gyermekvállalás előtt abba kell hagyni (persze előtte a nőgyógyásszal kell konzultálni, ha abba szeretnéd hagyni). A fogamzásgátló szedése mellett is teherbe lehet esni, persze az esélye csekély. Válaszom: teherbe eshettél, terhességi tesztet végezz!
2015. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan vetted ezt a baromsagot, hogy a gyogyszer szedese utan nem tudsz teherbe esni, de jol atbasztak..

de mivel folyamatos szedes mellett is, ha kihagysz egy gyogyszert, mar akkor teherbe eshetsz..

Ugy hogy jogosan parazol

2015. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!