Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » DEPO-PROVERA-nálmik a beadatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DEPO-PROVERA-nálmik a beadatási feltételek?

Figyelt kérdés
szülés után ezt a gyógyszert választottam és nemtudom be lehet adni olyankor is amikor meg van vagy mikor és beadás után mennyi időt kell várni hogy más védekezés nélkül lehessen csinálni

#szex #fogamzásgátlás #DEPO-PROVERA 150 mg/ml
2015. szept. 29. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, csak annyit szerettem volna írni, hogy ha eddig esetleg nem tetted, akkor a végleges döntés előtt szerintem érdemes lenne fórumokon személyes tapasztalatokat olvasnod olyan nőktől, akik beadatták, hogy rájuk milyen hatással volt, és milyen esetleges mellékhatásokat tapasztaltak.


Remélem, nem veszed rossz néven, hogy ezt leírtam, tényleg nem lebeszélni akarlak róla (nyilván mindennek van előnye és hátránya, meg más módszereknek is van mellékhatása), de tényleg jó szándékból írtam ezt le, mert korábban kerestem róla a neten infót, és eléggé elgondolkodtató, illetve számomra elriasztó mennyiségű rossz tapasztalatot olvastam róla.


Ez az egyik fórum, ahol nagyon sokan megosztottak róla (jellemzően nem pozitív) tapasztalatot:


[link]

2015. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!